Kimyasal gebelik mi ? Acil yardım ..

sssilaaa3

Guru
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2013
25
6
34
Merhaba. 3 haftadır gebelik belirtilerimin hepsini yaşıyorum. Adetim 2 gün gecikti daha. Yaptığım tüm testler pozitif çıkıyor. 3 gün arayla kan testi verdim 1. Testte hcg 1 diğerinde 2,5 civarı çıktı. Doktor ikisi de aynı bizim için negatif dedi. İdrar testi aldı hastanede. O da şüpheli pozitif çıktı. Kimyasal gebelik gibi duruyor dedi. Tekrardan kan testi aldı ama daha çıkmadı o. Guatr seviyesi 6larda belki o pozitifliğe yol açmıştır dedi. Bugün de şiddetli göğüs hassasiyeti kusma kasık ağrısı ile kahverengi lekelenmem oluyor. Ama kimyasal gebelikte yerleşme kanaması olmazmış. Başına gelen var mı hamile miyim yoksa kimyasal mı? Kafayı yedim ☹️

Merhaba. 3 haftadır gebelik belirtilerimin hepsini yaşıyorum. Adetim 2 gün gecikti daha. Yaptığım tüm testler pozitif çıkıyor. 3 gün arayla kan testi verdim 1. Testte hcg 1 diğerinde 2,5 civarı çıktı. Doktor ikisi de aynı bizim için negatif dedi. İdrar testi aldı hastanede. O da şüpheli pozitif çıktı. Kimyasal gebelik gibi duruyor dedi. Tekrardan kan testi aldı ama daha çıkmadı o. Guatr seviyesi 6larda belki o pozitifliğe yol açmıştır dedi. Bugün de şiddetli göğüs hassasiyeti kusma kasık ağrısı ile kahverengi lekelenmem oluyor. Ama kimyasal gebelikte yerleşme kanaması olmazmış. Başına gelen var mı hamile miyim yoksa kimyasal mı? Kafayı yedim ☹️
Hamile olsan şimdiye çoktan çıkmıştı. Belki kimyasal yaşadn belki de hiç hamile bile kalmadın. Ama emin olduğum tek şey hamile olmadığın. İnşallah Rabbim sonraki ay nasip etsin üzülme ♥️🌸 benim iki kimyasaldan sonra hamilelik oldu.

Tekrardan kan verdin mi canım

Tekrardan test yaptırdım sağlıklı gebelik 🧿😍 Hcg 2den 723 olmuş çok şükür 🙏🏻
Hayirli olsun cok sevindim allah cok buyuk ya, testleriniz nasil cikiyordu yollayabilirmisiniz? Dort gun sonra 723 mu cikti? MasaAllah masallah🌸🌸 saglikli sekilde kucaginiza alin insallah

Son adet tarihim 17 şubattı ama 5-10 mart gibi hamile kalmışım doktorun söylediğine göre. Daha kesem yok çok yeni. Adetim de 2 3 gün gecikmişti en son kan verdiğimde. Kahverengi lekelenme artmıştı. O doktor da para tuzağıymış.. Başka doktor hamilesin dedi diğeri hâlâ umutlanma kimyasal falan diyordu. Kimlere emanetiz acaba ..

Son adet tarihim 17 şubattı ama 5-10 mart gibi hamile kalmışım doktorun söylediğine göre. Daha kesem yok çok yeni. Adetim de 2 3 gün gecikmişti en son kan verdiğimde. Kahverengi lekelenme artmıştı. O doktor da para tuzağıymış.. Başka doktor hamilesin dedi diğeri hâlâ umutlanma kimyasal falan diyordu. Kimlere emanetiz acaba ..
Çok şaşırdım hayırlısı olsun vallahi. Benim de 114ten 2 günde (yani regl günümde) 220 oldu ben bile umutsuzluğa düşecektim şuan size çok şaşırdımmm

Merhaba benim transferin 10. Günü beta 16.8 çıktı doktorum takip dedi ama özel bir hastanede kan verdim doktor pozitif denemez buna dedi bizi baya üzdü siz de 2.5 ile öğrenmişsiniz 700ü görmüş bana umut verdiniz yazınızı okuyunca

X