Kimyasal gebelik sonrası beta hcg 0.100

felisaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2021
19
0
31
Hanımlar merhaba Geçen ay kimyasal oldu doktor korunma dedi 2 günde bir ilişki oldu
28 gün döngüm
5 gün oluyordum…
En son regl 13nisanda başladı 2 gün siyah kan geldi sonra kırmızıya döndü düşük gerçekleşti ve yaklaşık 8 gün sürdü
Göğüs uçlarım büyüdü hassas herzamankinden sulu akıntım sürekli var bende bugün test yaptırdım 0.100 çıktı beklediğim adetin 3.günü olmadım ama yanlış mı hesaplıyorum adet kanama ile mi başlıyor lekelenmeler başlangıç sayılıyor mu hala umut var mı beklemelimiyim

Hanımlar merhaba Geçen ay kimyasal oldu doktor korunma dedi 2 günde bir ilişki oldu
28 gün döngüm
5 gün oluyordum…
En son regl 13nisanda başladı 2 gün siyah kan geldi sonra kırmızıya döndü düşük gerçekleşti ve yaklaşık 8 gün sürdü
Göğüs uçlarım büyüdü hassas herzamankinden sulu akıntım sürekli var bende bugün test yaptırdım 0.100 çıktı beklediğim adetin 3.günü olmadım ama yanlış mı hesaplıyorum adet kanama ile mi başlıyor lekelenmeler başlangıç sayılıyor mu hala umut var mı beklemelimiyim
Testiniz negatif çıkmış malesef

28 gün döngüm
5 gün oluyordum…
Test negatif gebelik olsaydı çıkardı malesef

Evet negatif peki adet kanaması başlangıcı nasıl hesaplanıyor merak ettiğim o lekeler başladığında mı kanama başladığındamı.?
Canım sen düşük yaptığın için normalden farklı bir kanaman ve döngün olabilir bu ay. Bunları düşünme derim. Normalde bence lekelenmeler de dahildir adet gününe

X