Kimyasal gebelik sonrası hemen hamile kalanlar var mı?

Ben de geçirdim 5 buçuk haftalıkken düştü sonra da bir daha hamile kalamadım tam 8 ay oldu sebebini anlamıyorum doktorlar hiçbir sorun yok diyor. Benim gibi olup da sonradan hamile kalan oldu mu?

merhaba beta hcg düzenli şekilde arttı 5532 çıktı dün keseyi gördük çok şükür haftaya da kalp atışını duyacağız inşallah doktor kan sonucuma güzel artmış dedi mutlu oldum Allahım sizlere de isteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin 🙏🌸
Çokk çok sevindim rabbim hayırla kucağınıza aldırsın inşallahh🥰😍 her gün bir haşlanmıl yumurta ceviz yemeyi unutmayın 🙏🏻🙏🏻

Çokk çok sevindim rabbim hayırla kucağınıza aldırsın inşallahh🥰😍 her gün bir haşlanmıl yumurta ceviz yemeyi unutmayın 🙏🏻🙏🏻
Teşekkür ediyorum canım doktor folik asit verdi onu da içiyorum her sabah bir tane haşlanmış yumurta yiyorum ceviz yerine fındık kuru üzüm kuru kayısı yiyorum meyveyi de aksatmıyorum ben dikkat ediyorum inşallah herşey çok güzel olur 🙏🐥

Kaç haftalık oldu canm doktor kimyasaldan sonra dikkat etmen gereken bişey var dedi mi bizde kan uyuşmazlığı vardı onun da aşısını oldum
nasil bir asi biraz aciklar misin biz de negatif pozitif durumu ama var ama tedavi oldugumuz sirada da birsey vurmadilar oyle hatirliyorum

nasil bir asi biraz aciklar misin biz de negatif pozitif durumu ama var ama tedavi oldugumuz sirada da birsey vurmadilar oyle hatirliyorum
Sen negatif eşin pozitifse kan uyuşmazlığı var demektir düşük yapanlara 72 saat içersinde yapılması gerekiyor diğer türlü de hamile kalırsan 24. Hafta yapıyorlar.

Ben de geçirdim 5 buçuk haftalıkken düştü sonra da bir daha hamile kalamadım tam 8 ay oldu sebebini anlamıyorum doktorlar hiçbir sorun yok diyor. Benim gibi olup da sonradan hamile kalan oldu mu?
Bende henüz hamile kalmadım 4 ay oldu banada doktorlar bir şey demedi sen hamile kalabildin mi

X