Kimyasal gebelik sonrasi test sonucu?

8+3... Dün doktor bebeğin yaşamadigini soyledi... 3-4 gun icinde kürtaj olmalisin dedi. Bunu devlette nasil yaptirabilirim? Çok kotuyum.......

1 ay oldu kurtajdan sonra. Suanda tibbi genetik bolumunden randevu alip sebeplerini arastiracagim. Bazi tahliller yapiliyormus onlari yaptiracagim insallah. Kilo fazlaligimi vermek icin ugrasip daha saglikli beslenip yeniden bir sayfa acma niyetindeyim rabbim nasip ederse

28 Agustos 31 Agustos arasi adet gordum. 2 hafta sonra Yumurtlama testlerini kullanarak denedik.
6 Ekimde silik cizgi cikti. Ertesi gun Beta HCG 9.2 cikti. 4 gun sonra kanamam oldu. Teste gittim Beta HCG 2,4 e dusmustu kimyasal gebelik gecirdim. 2 gun kanamam oldu ve bitti. Pıhti gibi bi parca gelmisti. O pihtidan sonra kanama kesildi.
9 Ekimden sonra kanama baslamis 11 Ekimde sona ermis oldu.
1 ay gecti uzerinden. Denemeye devam ettik. Yani o kanama adet sayilirsa onun uzerinden 43 gun oldu yani gecikme durumu oldu. Bugun test yaptim sonuc bu.
Yine ayni surec gibi mi olur ne yapmami onerirsiniz?Eki Görüntüle 3164103
Bende gecen ayin 22 sinde kimyasal gebelik gecirdim adet olmadim halen daha bugun test yaptim tekrardan gebelik varmi sizce bakarmisiniz

Eklentiler

• 20230823_171135.jpg
    20230823_171135.jpg
    24,5 KB · Görüntüleme: 18
X