Kimyasal gebelik

202116

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
30
11
25
Kızlar merhaba geçen hafta cuma günü gecesi pembe leke geldi adet oldum sandım cumartesi ve pazar günü hiç bir şekilde kanamam olmadı cumartesi test yaptım negatif çıktı pazar gecesi komple adet oldum ama bu seferki adetim baya koyu ve yoğundu 2 saatte bir ped değiştirdim acaba kimyasal gebelik yaşamış olabilirmiyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim 🙈

Kızlar merhaba geçen hafta cuma günü gecesi pembe leke geldi adet oldum sandım cumartesi ve pazar günü hiç bir şekilde kanamam olmadı cumartesi test yaptım negatif çıktı pazar gecesi komple adet oldum ama bu seferki adetim baya koyu ve yoğundu 2 saatte bir ped değiştirdim acaba kimyasal gebelik yaşamış olabilirmiyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim 🙈
Merhava canm. Ben kimyasal gebelik gecirdim. Kanamam asiri olmamisti. Regl olue gbi idi sdce bir tik fazlasi. Sadce agrim daha fazlaydi. Herkeate farkli etki edebiliyoe snirm

Merhava canm. Ben kimyasal gebelik gecirdim. Kanamam asiri olmamisti. Regl olue gbi idi sdce bir tik fazlasi. Sadce agrim daha fazlaydi. Herkeate farkli etki edebiliyoe snirm
Ya acaba yarın gidip kan testi versem beta hcg yüksek çıkar mı hala yoksa çok mu geç geçirmiş olsam bile düşmüş olabilir mi

Ya acaba yarın gidip kan testi versem beta hcg yüksek çıkar mı hala yoksa çok mu geç geçirmiş olsam bile düşmüş olabilir mi
Ben kimyasal gebelik geçirdiğim de önce beta sıfırlanmıştı sonra kanama olmuştu bence adetin olduysa beta düşmüş yada sıfırlanmıştır kimyasal geçirdiyseniz

Ben kimyasal gebelik geçirdiğim de önce beta sıfırlanmıştı sonra kanama olmuştu bence adetin olduysa beta düşmüş yada sıfırlanmıştır kimyasal geçirdiyseniz
Belkide geçirdim ama anlamadım yani doktor kontrolü gerekli mi peki

Belkide geçirdim ama anlamadım yani doktor kontrolü gerekli mi peki
Sessiz gebelik bu aslında çoğu kadın hayatı boyunca en az bir kere geçirirmiş ama kimisi bir iki günlük gecikme yaşayıp hamile bile olduğunu anlamadan adet oldum sanarmış. Zannetmiyorum Kanamanız da olduysa doktor kontrolü gerekmez ama içim rahat etsin diyorsanız kan testi verin

Sessiz gebelik bu aslında çoğu kadın hayatı boyunca en az bir kere geçirirmiş ama kimisi bir iki günlük gecikme yaşayıp hamile bile olduğunu anlamadan adet oldum sanarmış. Zannetmiyorum Kanamanız da olduysa doktor kontrolü gerekmez ama içim rahat etsin diyorsanız kan testi verin
Tamamdır çok teşekkür ederim 😍

Arkadaşlar merhaba ben 7 ocakta çatlatma iğnesi yapmıştım 22 ocak cuma ilk kan verdim 42 çıktı 25 ocak pazartesi verdim 124 çıktı 27 Ocak Çarşamba 210 çıktı 29 ocak cuma 606 çıktı ve doktor pazartesi ultrason için çağırdı 1 Şubat pazartesi ultrason da alttan baktı keseyi gördü herşey yolunda yeri de gayet güzel de geldim bende ondan sonra 6 Şubat cumartesi akşamı varla yok arası lekelenmem oldu akıntıyla beraber pembemsi küçük ara ara üç dert defa oldu yada olmadı ama çok az neyse bugün doktora gittim 8 Şubat pazartesi ultrason dan baktı doktor keseyi göremedi beta istedi betam 375 e düştü ve hala da aman aman bi kanamam olmadı pembemsi leke kırmızı lekeye döndü bugün iki defa gördüm düşük yaptım sebebi ne olabilir acaba sigara kullandığım için doktorum direk sigaradan dolayı olduğunu söyledi çok üzgünüm Rabbim kimseye yaşatmasın tekrar olur mu bilmiyorum polikistik overliyim bide daha doğru düzgün sevinemedim bile ya ☹️😥☹️😥

Bu şimdi kimyasal gebelik mi oluyor kimyasal gebelik de kese görünür mü kızlar

X