Kimyasal mı dış gebelikmi

Merhaba. Ben de buna çok benzer bir durum yaşıyorum ve endişeliyim. Mart sonu evde test yapıp pozitif sonuç aldım ancak doktora gitmeye firsat kalmadi. Kanama oldu ve büyük bir parça düştü. Tabi acile gittim ve dr. vajinal ultrasonla baktı kimyasal bu dedi. Korkma gecikmiş adet gibi düşün dedi ve orda beta 45.5 çıkmıştı. Bir hafta sonra beta için kan ver dedi. Gittim verdim ama devlet hast.ve dr. o gün acil ameliyatta dendi. Tahlil sonucunu vermediler. Tabi ben rahat edemedim 5 gün sonra başka bir yerde muayene oldum o da bi sorun yok dedi ama beta orda 69 çıkt. Iki gün sonrakinde 59. Şimdi yarin tekrar baktıracağım. 2 gündür peçeteye kahverengi akıntı geliyor. Sizce bu kimyasal mi yoksa dış gebelik olabilir mi?
Merhaba geçmiş olsun kimyasalda kanamayla beraber beta sıfırlanıyor ama dış gebelikte artışlar ve küçük düşüşler oluyor birde lekelenme ve kanamalar devam ediyor tabi sizin değeriniz küçük dış gebelikse bile kendiliğinden düşebilir yarınki değeriniz aslında ne olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Merhaba geçmiş olsun kimyasalda kanamayla beraber beta sıfırlanıyor ama dış gebelikte artışlar ve küçük düşüşler oluyor birde lekelenme ve kanamalar devam ediyor tabi sizin değeriniz küçük dış gebelikse bile kendiliğinden düşebilir yarınki değeriniz aslında ne olduğunu ortaya çıkaracaktır.
Teşekkür ederim cevap için 😊

Şimdi hastaneden geldim ve 3 gün aradan sonra beta 48.9 çıktı. Doktor çok yavaş düşüyor dedi ve yarın sabah beni çağırdı. Bakalım ne olacak. Bu arada 3 gündür kahverengi leke geliyor çok nadir kırmızıya dönüyor. Yarın ne olacak endişeyle bekliyorum🙁

Şimdi hastaneden geldim ve 3 gün aradan sonra beta 48.9 çıktı. Doktor çok yavaş düşüyor dedi ve yarın sabah beni çağırdı. Bakalım ne olacak. Bu arada 3 gündür kahverengi leke geliyor çok nadir kırmızıya dönüyor. Yarın ne olacak endişeyle bekliyorum🙁
Kimyasal olabilirmi acaba doktorunuz ne dedi

Doktorla görüşme şansım olmadı işte sadece sonucu bildirdiler ve yarın erkenden çağırdı bakalım neye karar verecek. Umarım kimyasaldır da kendi kendine sıfırlanır.

Merhaba arkadaşlar,öncelikle hepinize geçmiş olsun, Allah en yakın zamanda hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin. Size durumumu anlatmak istiyorum. Son adet tarihim 21 nisandı , 14 mayısta kahverengi lekelenmeler yaşamaya başladım 4 gün sürdü 17 mayısta idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı.doktoruma sordum kan tahlli istedi ,kan değerim 6,89 çıktı. Doktorum döllenme oluşmuş ama tutunmuş diyemem çok düşük değer heycanlanmayın dedi. Ve ben bugün adet kanaması görmeye başladım , baya normal kanama , beklenen bir durumdu döllenmiş ama tutunamamış dedi doktorum. Ama sağ arka tarafıma(belime ) sürekli sancılar giriyor , sizce o kadar düşük değerle dış gebelik olma ihtimalim varmıdır sancı beni çok korkutuyor, bi fikriniz var mı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Dış gebelikte değer kısa sürede yükseliyor yine kan verin kimyasalda olabilir sizin değeriniz çok düşük

Merhaba arkadaşlar,öncelikle hepinize geçmiş olsun, Allah en yakın zamanda hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin. Size durumumu anlatmak istiyorum. Son adet tarihim 21 nisandı , 14 mayısta kahverengi lekelenmeler yaşamaya başladım 4 gün sürdü 17 mayısta idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı.doktoruma sordum kan tahlli istedi ,kan değerim 6,89 çıktı. Doktorum döllenme oluşmuş ama tutunmuş diyemem çok düşük değer heycanlanmayın dedi. Ve ben bugün adet kanaması görmeye başladım , baya normal kanama , beklenen bir durumdu döllenmiş ama tutunamamış dedi doktorum. Ama sağ arka tarafıma(belime ) sürekli sancılar giriyor , sizce o kadar düşük değerle dış gebelik olma ihtimalim varmıdır sancı beni çok korkutuyor, bi fikriniz var mı 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Bence sizinki kimyasal gebelik canım. Adet gibi kanaman olmuş çünkü.

Arkadaşlar tekrar merhaba. 3 gün adet görmemin ardından mide bulantısı yaşayınca dün akşam evdeki predictor testle ikimci silik çizgi tamamen gitmiş mi diye bakmak için test yaptım.ikinci çizgi tamamen net çıktı bu swfer çok korktum baya normal adetin üzerine nasıl böyle birşey olur diye.hemen kan verdm gece , 18 mayısta 6,87 olan değerm 21 mayısta 25,01 çıktı. Doktoruma yazdım daha dönüş sağlamadı. Belimin sağ tarafında da ağrı var , en son size yazmıştım kimyasaldır demiştiniz , böyle bir durum normal mi kimyasalda fikrimiz varmı:KK43:

X