Kirli iç çamaşırı..

Evet son zamanda sadece bu gece olanınkini kullanıyorum ama yandan sızıyor herzaman, sebebini anlayamıyorum? Hatta diğer bölgelere bile dağılmamışken, yandan çıkıyo ?
Kayıyor pediniz muhtemelen, ya iç çamasırınızın üstüne boxer giyin(bayanlar için de var) ya da alttan çıtçıtlı badylerden giyin. İç çamaşırınız sıkı değil ise cok normal yanlardan cıkması. En güzeli bady ya da boxer desteği. En yoğun günlerimde bile bu sayede sızıntıyı önlüyorum

Hemen mudahale edip soguk su ve beyaz sabun ile citilerseniz leke kalmaz hic , sonra normal makineye atarsiniz zaten

Ayy ben de böyleydim. Çözümü sıkı bir boxer giymekte buldum. Hareket etmiyor böylece dediğiniz problem ortadan kalkar

Bende aynı böyleydim Kotexin gece kilodu var ona geçtikten sonra rahat ettim bence önyargılı olma aşırı rahat yumuşacık aslada sızmıyor ayda bi paket yetiyor geceleri ilk iki gün onu kullanıyorum onun dışında günlük ped ile destek yapabilirsin normal pedin arkasına

Merhaba, biraz açık konuşucam derdimi anlatabilmek adına.. adetliyken ne yaptıysam (normal,uzun ped) tampon kullanmak hariç, kanın iç çamaşırlarıma değmesini engelleyemiyorum. Sık sık değiştiriyorum. O çocuk bezine benzet olanıda istemiyorum 🥹 yakında bi evlilik durumum var ve onun beni özel günlerimde öyle görmesini istemiyorum. Ayrıca normal denilcek kadar kanamam oluyor, asla çok değil. Ama yürüyüşümdenmi yoksa başka bi nedenden dolayımı bilmiyorum herzaman bulaşır. Gecede yatarkende öyle, çarşaflardada aynı problem var.. :KK43: Ve yıkandıktan sonra iççamaşırlarımdanda gitmiyor lekeler, kirli gibi görünümü var😫 Acaba çözümü olan varmıı?
Menstrüel kap candır net. Alışınca varlığını bile hissetmiyorsun

Aşırı yoğun kanama yaşayan birisi olarak (saatte bir gece pedi doldurabilen birisiyim) önlemi adet kabı diyebilirim. Kanamam çok olduğu ve iş yerinde boşaltamadığım için ped tercih ettiğim oluyor ama adet kabı sızdırmazlık konusunda benden geçer not aldı, ve doğa dostu ayrıca. Bunun dışında pedliyken sızıntılarım oluyor yoğun yaşadığım için, adet günlerinde siyah çamaşır giymeye özen gösteriyorum ki yıkanınca çıkmasa bile o lekeyi görüp psikolojim bozulmasın :)
Marka boyut ne kullanyorsunuz

Evet son zamanda sadece bu gece olanınkini kullanıyorum ama yandan sızıyor herzaman, sebebini anlayamıyorum? Hatta diğer bölgelere bile dağılmamışken, yandan çıkıyo ?
Normal boy olan pedi(2 adet) T şeklinde iç çamaşırınıza takın. Ve tayt giyip yatın. Sızıntı olmayacaktır. Bir diğer öneri Adet kabı kullanmayada geçebilirsiniz.

Ben kotex kullanıyorum aşırı memnunum asla kenardan çıkma yapmıyor aynı markanın tamponu da çok iyi bu ay wats... Dan menstrual kap aldım onu kullanıcam herkes çok tavsiye ediyor henüz bir şey diyemiyorum ama araştırmanı öneririm

Evlilik içinde her şey olur, o şekilde görülmenin sizin açınızdan kötü bir tarafı yok. Hastalıkta, sağlıkta, iyi günde kötü günde deniliyor çekinmeyin böyle şeylerden, insanlık hali bu. Onun dışında tampon+günlük ped gece korumasını da gündüz korumasını da sağlar. Kaplardan kullanmadım denemeyi düşünebilirim. Bi de yıkanan pedler çıktı onlara bakmak lazım, regl külotlarını da duydum ama denemedim o günlerde sadece belirli çamaşırları kullanabilirsiniz.

X