Kist mi yoksa hamilelik mi

_seda07_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2023
6
2
19
3 cm kistim var ama bu ay 5 gün geçti adetimin üstünden ve ilk günü testte negatif çıktı ama göğüslerimde aşırı agri var ve bacağımın ic tarafları ağrıyor adet tarihime 1 hafta kala da kahverengi akinti gibi birey oldu 2 güne yakın ama kist mi hamilelik mi bilemedim karnımda da hafiften agri oluyor gibi yaklaşık 10 aydır evliyim ama hamile kalamadım sizce kist mi adet olmamı engelliyor yoksa hamilelik mi tekrar test yapmalı miyim

Kist malesef regli olmayi geciktiryor diye biliyorum yumurtalik kisti regli oldukca gider 3ayda bir kontrl olmakta fayda var. Umarim hayrli haberleriniz olur

İnşallah yorumunuz için tesekkur ederim akintim da oldukça çok daha önce 10 gün geciktigi de olmuştu ama bu sefer farklı gibi hissettim

Rica ederim beyaz akıntiysa regliye dönmeye yakındir..

Önce yumurta akı yumurtlama zamani sinra beyaz kremsi donuyor sonra lekelenme geliyor diyorum regli olucam 3 gun lekelenmenin sonunda gümlüyorum 😅 test bile yapamiyorum

Benimde 5 cm kist vardi reglim tam 15 gun gecikti doktora gittim usg falan yumurtlama kisti gider dedi soğan kürü uyguladim gitti simdide reglimin 8.gunü bugun 4.gune kdar regli oldum 4.gunden beri lekelenmem bitmedi temizleme isi bitmedi bir turlu rahmimin 😅 rabbim yardimcimiz olsun

Rica ederim beyaz akıntiysa regliye dönmeye yakındir..

Önce yumurta akı yumurtlama zamani sinra beyaz kremsi donuyor sonra lekelenme geliyor diyorum regli olucam 3 gun lekelenmenin sonunda gümlüyorum 😅 test bile yapamiyorum

Benimde 5 cm kist vardi reglim tam 15 gun gecikti doktora gittim usg falan yumurtlama kisti gider dedi soğan kürü uyguladim gitti simdide reglimin 8.gunü bugun 4.gune kdar regli oldum 4.gunden beri lekelenmem bitmedi temizleme isi bitmedi bir turlu rahmimin 😅 rabbim yardimcimiz ols

X