Kistten Dolayı Regl Gecikebilir mi?

decalcomanie

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2022
208
173
Ayyy hanımlar merhaba gene ben 😂 Ya belki beni tanıyanlar okumuştur geçen ay reglimden emin olmamıştım filan sonra idrar yolu enfeksiyonu atlatmıştım bayağı olaylı bir ay geçirdim en son sol yumurtalıkta 24 mm kist çıktı bu ay da reglim 3 gün filan gecikti bugün dahil 3 gün. Yani geçen ayki testim negatifti zaten, bu ay da bir şey yaşamadık o yüzden zaten hamilelik ihtimali aklımın ucundan bile geçmiyor artık ama kist de regl geciktirebilir mi? Yani gene benim adet belirtilerim aynı ama yok gelmiyor orda bekliyor sanki 😂😂 Sinir oluyorum valla gelsin de kurtulayım şu şişlikten ağrılardan diye 😄

Ayyy hanımlar merhaba gene ben 😂 Ya belki beni tanıyanlar okumuştur geçen ay reglimden emin olmamıştım filan sonra idrar yolu enfeksiyonu atlatmıştım bayağı olaylı bir ay geçirdim en son sol yumurtalıkta 24 mm kist çıktı bu ay da reglim 3 gün filan gecikti bugün dahil 3 gün. Yani geçen ayki testim negatifti zaten, bu ay da bir şey yaşamadık o yüzden zaten hamilelik ihtimali aklımın ucundan bile geçmiyor artık ama kist de regl geciktirebilir mi? Yani gene benim adet belirtilerim aynı ama yok gelmiyor orda bekliyor sanki 😂😂 Sinir oluyorum valla gelsin de kurtulayım şu şişlikten ağrılardan diye 😄
Malesef kisten cnm😇😇

Malesef kist gecikme yapıyor bndede vardı doktor duphaston verdi 3 ay kullandım kist kalmadi

Malesef kist gecikme yapıyor bndede vardı doktor duphaston verdi 3 ay kullandım kist kalmadi
Benim dün söküldü reglim hayıt tohumu içmeye başladım da Hoppa ilk gün çok dolu dolu oldum, bugün kesildi ama o da kistten sanırım. Teşekkür ederim ama tavsiyeniz için :KK36:

Bol bol yürüyüş yapın ve soğan havuç tüketin .kistim bu şekilde ilaç kullanmadan kayboldu
Malesef kisten cnm😇😇
Bu kistler sadece gecikme mi yapar, adetten 2 hafta önce kanama yapar mi acaba çünkü benim
Sat 29 haziran Bat 29 temmuz
Ovulasyon testi yapmadim ama Pepapp uygulamasini baz alırsak;
10-16 temmuz arasi yumurtlama dönemim gözüküyor.
Bense 16 temmuz ikindi vakti lekelenme yaşamışım kilodumda leke gorunce ped taktim ama pede daha az akmış.
17 temmuzun gecesi lekelenmem olmus hafif bi sekilde o günee ilişkimiz oldu.
18 temmuzda leke yoktu
19 temmuzda hastaneye gittim hormon sonuclarim iyi çıkmış doktor vajinal ultrasonla bakti bisey yok dedi.
20 temmuzda yine cok hafif lekelenme oldu ve iliskimiz oldu,
suan ise kahverengi siyaha yakin bi lekelenme oldu cok afedersiniz damla gibi sivi bisey degil sümük gibi nasil anlatsam hafif koyu bi akinti bunlara ek olarak iki kasigimda da agri vardi bacaklarima vuran ve gaz sorunu kabizlik vardi göğus hassasiyetim vardi sanki göbek altim rahim üstüm pıt pıt atiyodu rahmime sanci giriyodu arada test yapmistim 2 3 once negatifti 19 unda da kan testi istemis doktor oda negatif

Neden böyle oluyor acaba, bu arada en son care adetimin baslayinca hsg randevusu alacağım. Yine test yapicam ama korkuyorum da basina boyle bisey gelen var mi

Bide Yumurtlama günlerimde de iliski bu sabahta peçeteye leke.geldi.silince cok.cok hafif pembemsi

X