Kızıma İsim Konusunda Kararsız Kaldım

Hangisi Hoş - Hangisini Seçmeliyim ?

• Ankete Katılan
    36
  • Anket Kapalı .

Karayip

♥ Daha Güzel Olacak ♥
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
826
1.157
:KK54: Merhaba canlar. :KK54:
Bu konuda çoooookkk sayfalar açılmıştır eminim. Bende bu konuda muzdaribim.
:anneadayı:5 aylık gebeyim ve hâlâ kızıma isim konusunda karar veremedik. Eşimde çok kararsız. Anketime katılıp yardım eder misiniz? Fikirlerinizi istiyorum..

:KK200: Teşekkür ederim. :KK200:

Yagmur ve Derin isimlerini cok seviyorum.
Ikisi de zamaninda kizim olursa koyarim dedigim isimler.
Oyumu Yagmur'dan yana kullandim.
Allah bagislasin kizinizi.

Yagmur ve Derin isimlerini cok seviyorum.
Ikisi de zamaninda kizim olursa koyarim dedigim isimler.
Oyumu Yagmur'dan yana kullandim.
Allah bagislasin kizinizi.
Amin . Teşekkür ederim. Yağmur soy ismimize çok hoş uyum sağlıyor. Karar veremedik. Oy için teşekkür ederim. Allah herkese nasip etsin.

Derin tercihim:) kızıma koymadım damla derin olmaı diye damla ismini abisi çok istediği için değiştiremedim. Ama Derin güzel isim :)

Derin tercihim:) kızıma koymadım damla derin olmaı diye damla ismini abisi çok istediği için değiştiremedim. Ama Derin güzel isim :)
Kumsaldı dimi diğer ismi. Ben çok begendimama eşim fazla asortik dedi :KK70: Bizde bu dördünde seçim yapmaya karar verdik.

Aynen . Bende öyle isimler istiyorum aslında. Bi 20 yıl sonrasında abes kaçmasın, çağa uyumlu olsun istiyorum, fazla aşırıya kaçma kulağa güzel gelsin diyor :KK70::KK70:

Yaaaniiii ama Derin de güzel ben aslında Derin Kumsal istemiştim abimiz Damla isteyince işler değişti :))

Bnm ismim yagmur ve hep aileme kizarim neden yagmur koydunuz surekli agliyorum,kaderim kotu diyorum.Ama ismimi seviyorum.Oyumu Derin'den yana kullandim :)

Canim benim oyum da derinden yana :)yagmur ve eylul cok var ama derin cok havali geldi bana :)) sagliklk sihhatli dolsun insallah tum bebisler

Güldür Güldür Show da bir seyircinin adı Ekvatordu :) Akılda kalıcı değişik bişey valla :KK70:

Asya ismini de seçeneklere koymak istedim ama sonradan ekleyemiyorum seçenek. Bugün onu da listemize aldık. :)

X