Anket Kızıma İsim

Sizce hangi isim daha güzel

• Ankete Katılan
    106
verdiğin isimlerin içinde en hoşuma giden ela oldu hayırlısı olsun

bır anne babanın ılk gorevı cocuguna anlamlı guzel bı ısım koymaktır onemlı olan kuranda gecmesı degıldır anlamının guzel olmasıdır cunku ısmın anlamına gore de cocuk onun ozellıklerını tasır,bence sadece kulaga hos gelıyo dıye bakmamak lazım guzel anlamlı bı ısım koymak lazım ,hem anlamlı hem de kulaga hos gelen bı ısım

bır anne babanın ılk gorevı cocuguna anlamlı guzel bı ısım koymaktır onemlı olan kuranda gecmesı degıldır anlamının guzel olmasıdır cunku ısmın anlamına gore de cocuk onun ozellıklerını tasır,bence sadece kulaga hos gelıyo dıye bakmamak lazım guzel anlamlı bı ısım koymak lazım ,hem anlamlı hem de kulaga hos gelen bı ısım

haklısın güzel arkadaşımda işte bulmakta bir okadar zor :KK59:

ben yağmuru oyladım..en güzeli o bencehem kulağa hoş geliyo hemde rahmet bereket anlamında.
ela bana hep çok anlamsız gelmiştir,renk ismi.pembe mavi gibi:KK37:

Bütün isimler çok duyulmuş isimler.Biraz daha seçenek düşünseniz daha iyi mi olur acaba?:26:

Bende ilay veya ela diyorum. benimde cemre ve ılgın isimleride çok hoşuma gidyoo.:KK61:

yağmura oy verdim
melekler korusun isimli dizide bir karakterin kızına koyduğu 'masal' ismi çok hoşuma gitmişti. eğer bir kızım olursa adını masal koymayı düşünüyorum. böylece herkes onun dünyanın en büyük aşkının bebeği olduğunu bilir.
ama öncelikle benim dünyanın en büyük aşkını yaşayacağım adamı bulmam lazım :103:

Ela kulağa hoş geliyor geliyor da gözde sarıya çalan kestane rengi anlamı pek hoş değil..
ee başka anlamı da yok...
diğer isimler de pek benlik değil
en iyisi ela..

ella ella diye bi şarkı vardı.. :)
alizee' den

Bence ankettekiler güzel değil

Nisa...Nisanur

Sare

Reyyan

Nurbanu

Eslem

Sahra
............................. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım :)
:90:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam 12 yıl sonra açtığım postu buldum kızım sağlıkla doğdu ve büyüdü büyümeye devam ediyor Allah’ıma şükür adını da DiLa koydum kendisi de ismini çok seviyor anlamı gönlümün sultanı demekmiş

X