Gebeliğe Hazırlık Kızlar acil cevap ve yorumlarınza ihtiyacım var

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cnarrr3525

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2020
935
255
25
Merhaba kızlar biz uzun zamandır çocuk istiyoruz fakat henüz nasip olmadı ama şöyle bir durum var reglime 5 gün kaldı en son 16 ocakta adet oldum çıkar çıkmaz düzenli ilişki yaşadık bugün aşırı derecede halsizlik ve ellerim ayaklarım da yanma var çok fazla sıcağım havanın soğuk olmasına rağmen aynı zamanda sol kasığımda batma gibi ağrı var sizce gebelik olabilir mi bu şekilde durum yaşayan oldumu acaba yardımcı olursanız çok sevinirim 27-27-28 ocak 1-5-6 şubat tarihlerinde ilişkimiz oldu bu arada 🙏

Gebelik olabilir dee olmayabilir de, inşallah vardır. Ama sadece belirti ve tahmin üzerine bir sonuca varamayız, en iyisi adetin gecikince git ve kan ver, temiz açık net sonuç, en güzeli.

Gebelik olabilir dee olmayabilir de, inşallah vardır. Ama sadece belirti ve tahmin üzerine bir sonuca varamayız, en iyisi adetin gecikince git ve kan ver, temiz açık net sonuç, en güzeli.
Evet orası öyle fakat istediğimiz için sabırsızlıkla maalesef baş edemiyoruz hiç olmadığım kadar halsizlik yaşadım ve kasıklarım da dolgunluk gibi bir şey hissediyorum ister istemez acaba dedim açıkcası inşallah vardır Allah isteyen herkese versin 🙏

Hayırlısı olsun sürekli şu kadar gün diye saymayın ben saydığım dönem iki aya yakın olamadım
Yok canım emin olmak için tedbir amaçlı kesinlikle kafaya takınca olunmuyor biliyorum ama takmıyorum çalıştığım için temkinli davranıyorum ve günlerimi bilmek istiyorum normal olarak 🥰😊

Yok canım emin olmak için tedbir amaçlı kesinlikle kafaya takınca olunmuyor biliyorum ama takmıyorum çalıştığım için temkinli davranıyorum ve günlerimi bilmek istiyorum normal olarak 🥰😊
Ben hsg ye gireceğim dönem bekleyip bekleyip olmayınca çok etkilenmiştim Allahım hayırlısı ile versin inşallah isteyen herkese 🙏 en güzeli takmamak 😊🙈

X