Kızlar acil desteğinize ihtiyacım var

kardelen3176

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
103
128
30
kızlar ben 78 kilo 160 boyundayım o kdr iradesizimki çok üzülüyorum kiloma giçbirşey olmuyor artık bana İbrahim tatlısesin dediğin gibi o eski halimden eser yok şimdiiiiiii neyse eskiden çıtı pıtı bir kızdım taki ikincinçocukta sezeryanla doğum yaptım kilolarım bana yapıştı kilo veremiyorum diyete girip sıkılıyorum hemen şimdi kızlar ben buraya hu konuyu açtıysam bir ışık vardır değilmi kadın kadının dostudur sloganıyla yardımlarınızı bekliyorum lütfen bana hızlı ve etkili kilo verme yöntemini söylermisiniz 🤷‍♀️

kızlar ben 78 kilo 160 boyundayım o kdr iradesizimki çok üzülüyorum kiloma giçbirşey olmuyor artık bana İbrahim tatlısesin dediğin gibi o eski halimden eser yok şimdiiiiiii neyse eskiden çıtı pıtı bir kızdım taki ikincinçocukta sezeryanla doğum yaptım kilolarım bana yapıştı kilo veremiyorum diyete girip sıkılıyorum hemen şimdi kızlar ben buraya hu konuyu açtıysam bir ışık vardır değilmi kadın kadının dostudur sloganıyla yardımlarınızı bekliyorum lütfen bana hızlı ve etkili kilo verme yöntemini söylermisiniz 🤷‍♀️
hızlısı etkılısı olur da gerı alırsın o yuzden sabredıp 6 aya yaymalısın kı yeme alıskanlıgın degıssın mıden normalde cok yemekten buyuyo o kuculur az yıye yıye.. tatlıya paydos yapabılırsın mısal ve yemedıgınde zararlı alskanlık gıbı bırakabılıyosun bı 20 30 gun katlandıktan snra:)) bı de yaz geldı yuruyus yapılabılır tabı:)

Cuma zayıflama yarışması yazıyor başında kırmızı sekilde farklı takımlar var istediğinize katılın herkes yardımcı olur.

X