kizlar acil yardim lutfeeen

sera0101

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2014
114
6
34
Öncelikle herkese merhaba.gecen konumdan bilenler bilir bi urun almistim iade var dedikleri icin kapiya gelen saticidan ( nasil boyle salaklik yaptiysam ) iki urun almistim birini kavga gürültü iade ettik digerinide 150 tlye 5 taksit yaptilar ayda 30 30..neyse..BN kaziklanmayo salak yerine koymayi kendime yediremedm sozlesmedede 14 gun iade var yaziyo ama adamlar yok alamyiz diyolar ...bnn nereye basvrmam lazim sozlesmemde var elimde ...basvrdgm takdirde is cok uzarmi ve BN zatarli cikarmiyim..kizlar kanunlarda da 7 gun iade vvardır Biliyorum ama adamlar resmen ugrastrmk istyrlar..nereye basvrmma lazım hangi yolu izliyim lütfen yardım edin. .teşekkürler herkese

Öncelikle herkese merhaba.gecen konumdan bilenler bilir bi urun almistim iade var dedikleri icin kapiya gelen saticidan ( nasil boyle salaklik yaptiysam ) iki urun almistim birini kavga gürültü iade ettik digerinide 150 tlye 5 taksit yaptilar ayda 30 30..neyse..BN kaziklanmayo salak yerine koymayi kendime yediremedm sozlesmedede 14 gun iade var yaziyo ama adamlar yok alamyiz diyolar ...bnn nereye basvrmam lazim sozlesmemde var elimde ...basvrdgm takdirde is cok uzarmi ve BN zatarli cikarmiyim..kizlar kanunlarda da 7 gun iade vvardır Biliyorum ama adamlar resmen ugrastrmk istyrlar..nereye basvrmma lazım hangi yolu izliyim lütfen yardım edin. .teşekkürler herkese

Tüketici haklarına başvursan... bunu bir araştır bence tüketici haklarına nasıl başvuru yapacağını...
bizim bir tanıdık koltuk takımı aldı, yırtık göndermişler, o da iade etmek istedi. almak istemedi firma,bizimki de '' tüketici haklarına şikayet edeceğim sizi''dediği anda geri aldılar koltukları...

bulunduğun ilçenin kaymakamlığına git orada tüketici hakem heyetleri var oraya başvuruda bulun

tüketici haklarına gidin..elinizde belge ve tarihte varsa süper olur.

bulunduğunuz ilçenin kaymakamlığında bulunan tüketici hakem heyetine başvurun elinizdeki evraklarla birlikte. tüketici hakem heyeti inceleyecek başvurunuzu. bu süreç bulunduğunuz ilçenin yoğunluğuna bağlı olarak 6 ay ve daha fazla sürebilir.

X