Kızlar acill yardım lütfen

Myperogatve

MUCİZEMM👣👶🏼🍼
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
201
123
27
Kızlar dün benim adet gunumdu ama 1 gün geciktim dün dayanamadim test yaptım negatif çıktı ama test bozuk gibiydi c çizgisi bile silik çıktı. Karnimda ve kasıklarımda ara ara batma oluyor. bugünde söylemesi ayıp birlikteliğim oldu. Sizce bebek olmasa bile bugün ki durumla hamile kalma şansım var mı adet zamanları rahim açık olur derler yardım edin lütfen.

Kızlar dün benim adet gunumdu ama 1 gün geciktim dün dayanamadim test yaptım negatif çıktı ama test bozuk gibiydi c çizgisi bile silik çıktı. Karnimda ve kasıklarımda ara ara batma oluyor. bugünde söylemesi ayıp birlikteliğim oldu. Sizce bebek olmasa bile bugün ki durumla hamile kalma şansım var mı adet zamanları rahim açık olur derler yardım edin lütfen.
Yarın sabah tekrar test yapın yada 10 gün geçmesini bekleyin daha sağlıklı sonuç olur

Adet gününe bir gün kala yumurtanın oluşup çatlaması çok güç bir ihtimal. Ama 11-12 gün önce gebe kalmış olabilirsiniz. Adet tarihiniz geçince tekrar yapın. Umarım dilediğiniz gibi olur 🥰

Ayy malesef testim yok kalmadı sabahta mümkün değil dışarı çıkmam olmadı 2 gün daha bekliyim kan testi veririm

X