kızlar bana bir yol gösterin

kubra11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2011
61
0
6.yılını doldurdugum bir ilişkim vardı. kısaca anlatayım basta beni pek sevmiyordu diyebilirim ama ben bunlara katlanıp kendme asık etmek istedim hic pes etmedm beni umursamadıgı zamanlarda beni aramadıgı aradıgımda acmadıgı bana binbir yalanlar soyledigi ozamnlarda bile pes etmedm sonra eski sevgilisiyle gorustugunu benm evarkadasımla cıkan arkadası soyledi bende ev arkadasımdan ogrendm bundan oncede bazı kızlar oldgnu az cok biliyrdum ama onu kazanmak icin susmustum ama eski sevgilisine asıktı ve onla gorusmesni kabullenemdm ve ayrıldm yaklasık 3 4 ay ayrı kaldık tabi ara ara beni aradı ama ben donmedm en son yanıma geldi içtik birlikte o hırsla resmen dövdüm onu elini bile kaldıramadı sonrada evime bıraktı beni derkn asık oldugm icin tekrar barıstım cunku artık oda beni sevmeye baslamıstı cunku bana geldi agladı pismanım dedi bende onsuz cok mutsuzdm ama onla ne olursa olsun mutluydm ve mutlulugu sectim.3 yıl neredeyse 7/24 birlkteydk hatlarımızı degstrdk benm okudugm üniversteye geldi sırf benm icin hep birlkteydk sanırım hayatmda hic bukadr sevilmemis hic bukadr el ustunde tutulmamıstm cok ama cok mutluydum oda. bana artık asıktı hatta tapıyrdu biliyr hissedyrm hala da oyle oldugnu dusunmek istyrm gelelm 2 gun once olanlara içimden bi ses eski bir msn adresi vardı o adresi ara dedi aradım buldum sifresni cozdum faceine ulastm benden gizli actıgı faceine! ustelık benm pcmden bile girmiş! kızlarla yazısmıs sırf belden asagı aralarından biriyle yatms belki daha fazlasıyla yazısmalarını okudum inanamadm benim sevgilim boyle bi adam degildi sanki karsımda abaza birinin face i vardı ustelk kızlarn benden haberi var bana bebegim derdi herkese bebegim diyrmus sok oldum bana surekli sana yapmam sana asla yanlıs yapmam derdi surekli:S tabi bunları gornce mahvoldum aradım sc..tm agzına inkar edemedi beni asla bırakmayacagnı cok cok pisman oldugunu zatn son tartsmamzdan sonra o faceide kapattgnı ama ben acınca etkinlestgni soyledi agladı yalvardı ve bisuru sey bense yıkıldım 6 yıl 6! inanabilyr musnz? sorum su beni surekli arıyr asla bırakmcm seni diyor hersyi duzelticem asla birdaha olmıck en ufak seni rahatsız edici davranısımda bırak beni bir sans daha ver diyr onu cok sevdigim bir gercek seneye nişan dusunyrdk ve o faceinde baska konstugu kişilerede bundan bahsetms.. ölüyorummm kızlar bana bi çare soyleyin ama ben ona birdaha nasıl guvenirm nasl dokunurum hiç bilmiyrm...:KK43::KK43:

Çok zor bir durum.. derler ki bir kere yapan bir daha yapar bir aldatan afferdersen tekrar yapar. benim başıma hiç gelmedi bu yüzden doğrumudur bilemiyorum ama önemli olan şu .. sen onun bu yaptıklarından sonra onu hala seviyormusun ve affedebiliyormusun? Yada affedemiyorsan onsuz yaşamaya dayanabilecekmisin asıl önemli soru bu.. Bunun cevabı verebiliyorsan zaten kararını vermişsindir.

ben onu affedemiyorum ve onsuz olmaya dayanamam cunku hic onsuz kalmadım son 4 yılımda benim elim ayagım annem babam abim arkadasım oldu sehir dısında üni okudugm için yasadgm her zorlugumda o vardı ben tek basıma dısarı bile cıktgmda bi garip oluyrm biliyrm ben onu hayatımın merkezne koyarak hata yaptım ama artk cok gec ama bunu kabullenp susmakda istemiyorm içimde bir savaş var:S

bide kendi cinsimden de nefret ettim erkek zaten erkek fırsatı bulunca yapar iste bende erkek olsam yapardm belki ama ya sevgilisi var iste niye konusuyrsn daha niye yatagna giriyrsn adam mı yok milletin ilişkisini mahvediyrsun off :KK47:

bide kendi cinsimden de nefret ettim erkek zaten erkek fırsatı bulunca yapar iste bende erkek olsam yapardm belki ama ya sevgilisi var iste niye konusuyrsn daha niye yatagna giriyrsn adam mı yok milletin ilişkisini mahvediyrsun off :KK47:
Sevgilisi olan erkeklerle beraber olan kadınları savunduğumu zannetmeyin ama sizin sevgiliniz sizi düşünmüyorsa bir başka kadının sizi düşünmesini beklememelisiniz bence.
Yerinizde olsam öyle bir sevgiliyle asla birlikteliğe devam etmem.
Yaptıkları yenilir yutulur cinsten değil.
Ne kabul edilebilir, ne de tahammül edilebilir bana göre.

sana böyle sırtından vuran arkandan iş çeviren birini affetmeyeceksin umarın cnm bence onu affetmeyi bile düşünme gururlu bi kız olup arkana bakmadan git en doğrusuda bu ewt çok acı ama en doğrusu barışsanız bile güvenm olmaz ona karşı hep şüphe duyarsın iğrenç bi şeydir bu güven olmayan ilişkiden hyr gelmez ve bu ne yazık ki sevginin önüne geçiyo şöyle düşün seni gerçekten seven asla bunu yapmazdı pişmazlık fayda etmiyor allah yardımcın olsun çok zor

Cok zor, affetsen bile ilerde hep hatirlayacaksin.
Hep bir süphe icinde yasayacaksin, güvenmeyeceksin artik ona.
6 yilini verdigin adamin yaptigi ihaneti nasil unutabilirki insan.
Mantikli davran bence, su anda duygularinla hareket etmen yanlis olur.

duygularla hareket etmenin zamanı geçmiş canım bir insanın içine zehir girdiyse kolay kolay söküp atamaz. sevgilinde sana bunu yapıyosa 1 ay belki 1 sene yapmıcak ama yine yapıcak. demekki tek kişilik ilişki ona yetmiyor. sakın taviz verme zaten barışsanda sen ona güvenmediğin için hayatı zehir ediceksin kendi hayatında zehir olucak. mantıklı ol :KK34:

canım sen yazmışsın ama benim içim ürperdi benim sevgilimde üzerime çok düşüyo asla yanlş yapmam sana diyo ama korktum şimdi:18: içinden ne geliyorsa onu yap derim:KK50:

hepinize tesekkur ederim haklısınz bende sizin gibi dusunuyrm ne acıki insanın bi yanı keske bi ihtimal olsa diyordile kolay 6 yıl. zaten bundan sonra hicbirine guvenmem zaten kkac 6 yıl daha verebilirm birini tanımak icin :S

X