Kızlar beta testime ve Erken gebelik testime bakar mısınız

Kızlar benim de regl 2 gün var. Geçen hafta çok fazla karın ağrısı yaşadım ama şuan hiç ağrı kalmadı. Sizce hamile olabilir miyim? Test yapayım mı? Regli geçmesini mi bekliyim?

Bizde hemen hemen bir yıllık evliyiz ama 8 aydır istiyorduk tiroidm yüksek çıktı ilaç kullandım bir ay sonra oldu. Bnmde gerçekten belirtim olmadı çok şaşırdım inanmadm
Hic mi belirti olmadı ben de vücudumu o kadar cok iyi çözdüm ki hamile olmadigimi anliyorum siz hic mi şüphe etmediniz

Hic mi belirti olmadı ben de vücudumu o kadar cok iyi çözdüm ki hamile olmadigimi anliyorum siz hic mi şüphe etmediniz
Hic etmedi hiç bi belirtim yoktu canım. Görümcemin rüyasında görmesiyle test yaptım o şekilde öğrendim. Adet gunu yaklaştıkça kasık ağrılarım oldu şu anda kasık ağrısı dışında bi belirtim yok

Hic etmedi hiç bi belirtim yoktu canım. Görümcemin rüyasında görmesiyle test yaptım o şekilde öğrendim. Adet gunu yaklaştıkça kasık ağrılarım oldu şu anda kasık ağrısı dışında bi belirtim yok
Herkes kasik ağrısına adet görecekmiş gibi ağrıdığını söylüyor sizinde mi o sekilde hic farkı yok mu :) yeni hamiş bulmuşken sorayim dedim Rabbim mutluluğunu katlandirsin her daim:)

Herkes kasik ağrısına adet görecekmiş gibi ağrıdığını söylüyor sizinde mi o sekilde hic farkı yok mu :) yeni hamiş bulmuşken sorayim dedim Rabbim mutluluğunu katlandirsin her daim:)
Amin inşallah canım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏🏻☺️ evet kasık ağrısı sanki hasta olmuşsun gibi bi anda giriyor bir süre sonra geçiyor. Ara sıra gelip yokluyor başta korktum dedim hasta mi oluyorm düşüyor mu kimyasal mi diye. Çok şükür adet günüm de geçti tabi kasık ağrısı ara sıra geliyor yine

Eklentiler

• Screenshot_20210709_164350_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20210709_164350_com.whatsapp.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 68
X