KIZLAR BUYRUN DAMATLIK SEÇMEYE.

Hangi damatlık?

• Beyaz

OY: 1 7,7%
  • Buz mavisi

OY: 5 38,5%
  • Saks mavisi

OY: 7 53,8%

• Ankete Katılan
    13
  • Anket Kapalı .
Eki Görüntüle 1841479 Eki Görüntüle 1841480

İşte bu takımlar gibi alt üst buz mavisi papyon kuşakla renklendirilebilir??

Ya ben boğabileceğini düşünüyorum canım
Bu halini daha çok beğendim.
index.php

canım bence de açık renkler iyi
dış çekim nerede olcak sen hangi şehirdeydin
düğün ne zaman canm belli değildi en son
gelinliğini bekliyorummmmm:KK200::KK200:

canım bence de açık renkler iyi
dış çekim nerede olcak sen hangi şehirdeydin
düğün ne zaman canm belli değildi en son
gelinliğini bekliyorummmmm:KK200::KK200:

Kocaelideyim tarihi mekan çekimide yapıcaz ama asıl çekim deniz kenarında olıcak canım. Tarihi mekan çekiminide gelinliğin modeli tam belli olsun diye istedim resim yüklediğimde anlayacaksınız nedenini şimdilik sürpriz :)) bu hafta provam olacaktı önümüzdeki haftaya erteledik seçtiğim dantel modellerinde gecikme olmuş, bu hafta ilk provamdan kareler alıp yüklemeyi düşünüyorum siteye canım :KK23:
Düğünümüz de 25 eylülde olacak.

Kocaelideyim tarihi mekan çekimide yapıcaz ama asıl çekim deniz kenarında olıcak canım. Tarihi mekan çekiminide gelinliğin modeli tam belli olsun diye istedim resim yüklediğimde anlayacaksınız nedenini şimdilik sürpriz :)) bu hafta provam olacaktı önümüzdeki haftaya erteledik seçtiğim dantel modellerinde gecikme olmuş, bu hafta ilk provamdan kareler alıp yüklemeyi düşünüyorum siteye canım :KK23:
Düğünümüz de 25 eylülde olacak.
aa eviniz tamamlandı yani canm
gelinliği kaça hallettin
kocaelinde deniz kenarında mı yapacaksın? deniz kenarında saçlar açık model mi kullanılmalı ben kararsızm da

aa eviniz tamamlandı yani canm
gelinliği kaça hallettin
kocaelinde deniz kenarında mı yapacaksın? deniz kenarında saçlar açık model mi kullanılmalı ben kararsızm da

Yok canım benim, ev hala bitmedi düğüne yetişmeyecek eşyalı ev kiralamayı düşünüyoruz. Evi teslim aldıktan sonra da mobilyaları halledicez.

Evet kocaelide sahilde olacak daha doğrusu plaj çekimi yapıcaz. Doğal dalgalı saç düşünüyorum ben hatta plajdayken duvak kullanmıycam soft tonlarda çiçek taç düşünüyorum yada düz beyaz olabilir. Gelinliğim 2500 tl satılık fiyatı canım.

Sen neler yaptın halledebildinmi baya bişeyler??

X