Kizlar canim cok sıkkın ruhum daralıyo

Bugun yeni bi hastaneye kontrole gittim istanbulda sehir hastanesine 32+4 haftalik gebeyim, dikislerimde istmosel oldugu icin her gittigim yerdeki doktorlar 36+2de alacagiz bebegi diyordu bebegin esi dikislerine yapismasin diye,en son gittigim hastanede yogun bakim unitesi yok ne olur ne olmaz diye birde burayi deneyeyim dedim, doktor gun vermiyor ama 4.sezeryan cok tehlike biliyosun degilmi diyor!!biliyorum zaten erken alinki yapismasin diyorum suan sıkınti gormuyorum diyor bekleyelim ama gittigim 5 doktorda aynisini demisti erken alinacak bebek....haftaya bidaha gel dedi birde tam kan sayimi idrar tahlili istedi yaptirdim ciktim.Geldigimden beri canim sıkkındi nasil olacak bu is gunde vermiyolar nasil doguracagim ölüp kalacakmiyim masada diye ...Tam biraz sakinlestim kan sonuclarima bakiyim dedim cikmismi cikmis ama ne cikmak buutun kan degerleri firlamis hepsinin aciklamasindada ya kalpte ya bobreklerde hastalik var yada kanser 😥😥 cok canim sıkildı ilkkez kendim icin agladim hic birseye hevesim kalmadi kolum kalkmiyorki bir is yapayim ölu gibi oldum ...ne yapayim ben bisey soyleyin guzel birkac kelimeye ihtiyacim var ölecekmiyim anne olacagim diye beklerken!!!yada surunecekmiyim
Ya ya ya da larla olmaz bu isler. Doktorlariniz ya oyle ya böyle ya söyle demisler. Test sonucunuza gore oyle daha cok sey sayabilirlerdi ki size. Bunlara aldirmayin cocugunuzu hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucaginiza alin. Sonra tahlillerinizi yenileyin. Zaten dogumunuza az bir sure kalmis görünen birsey de yok. Hamilelik tüm testleri etkiler. Yasama tutunun salivermeyin kendinizi. 32 yasinda hayatinizin baharindasiniz. Ve inanin hersey normale donecek. Once ilk asamayi dogumu bitirin sonra gercekten bir saglik probleminiz varsa onlari halletmeye koyulursunuz ama olmayan havada asili kalan seyler icin yasama sevincinizi terketmeyin

Şehir hastanelerinde sanırım kadın doğumcular takipli hastaya pek bakmıyorlar, gününüz geldiğinde kim nöbetçiyse ona bırakacaklardır sanırım sizi. O yüzden doktorunuz size gün vs vermiyor büyük ihtimalle.

Umarım sizi son haftanızda takip etmeye başlayıp doğumunuzu gerçekleştirecek bir kadın doğumcuya denk gelirsiniz.

Ya ya ya da larla olmaz bu isler. Doktorlariniz ya oyle ya böyle ya söyle demisler. Test sonucunuza gore oyle daha cok sey sayabilirlerdi ki size. Bunlara aldirmayin cocugunuzu hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucaginiza alin. Sonra tahlillerinizi yenileyin. Zaten dogumunuza az bir sure kalmis görünen birsey de yok. Hamilelik tüm testleri etkiler. Yasama tutunun salivermeyin kendinizi. 32 yasinda hayatinizin baharindasiniz. Ve inanin hersey normale donecek. Once ilk asamayi dogumu bitirin sonra gercekten bir saglik probleminiz varsa onlari halletmeye koyulursunuz ama olmayan havada asili kalan seyler icin yasama sevincinizi terketmeyin
Cok haklisiniz cok tesekkur ederim 🙏🙏

Şehir hastanelerinde sanırım kadın doğumcular takipli hastaya pek bakmıyorlar, gününüz geldiğinde kim nöbetçiyse ona bırakacaklardır sanırım sizi. O yüzden doktorunuz size gün vs vermiyor büyük ihtimalle.

Umarım sizi son haftanızda takip etmeye başlayıp doğumunuzu gerçekleştirecek bir kadın doğumcuya denk gelirsiniz.
Yani baskasinin ameliyata girme ihtimalini biliyirum aslinda ama sorun bende oldugu icin gun vermesi sart erken alinmasi lazim bebegin,pazartesi sonuclarimi gostetecegim yinede gun vermezse bugun yogun bakim unitesi olan bir hastane buldum ve normalde gittigim doktorum orda dogum yaptirabiliyormus olmadi orda yapacagim dogumumu cok mutluyum buyuzden 😊🙏

Kan tahlili Google dan bakarak yorumlanmaz.
Son gittiğiniz yer size güven vermediyse önceki 5 doktordan birine gidin.
Evet son gittigim yere kan sonuclarimi gostericem pazartesi yinede gun vermez ise eski doktorum baska bir hastanede yani yogun bakim bolumu olan bir yerde yapiyormus dogumu orda yaptiracagim ins.

Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin.

1989 senesinde bir arkadaşımın annesi ilk doğumunu sezaryen olarak yapmış. 4. Ve son doğumunu da 1994 yılında yapmış. O dönemin sağlık şartlarında dahi 4 sezaryen yapmışlar hepsi de çok sağlıklı olmuş.

O açıdan tedirginliklerinizi birazcık baskılayın lütfen çok daha iyi olacaktır stres yönetimi gireceğiniz bir doğum.

Allah sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin.

1989 senesinde bir arkadaşımın annesi ilk doğumunu sezaryen olarak yapmış. 4. Ve son doğumunu da 1994 yılında yapmış. O dönemin sağlık şartlarında dahi 4 sezaryen yapmışlar hepsi de çok sağlıklı olmuş.

O açıdan tedirginliklerinizi birazcık baskılayın lütfen çok daha iyi olacaktır stres yönetimi gireceğiniz bir doğum.
Cok tesekkur ederim guzel yorumunuz icin 🙏

Yani baskasinin ameliyata girme ihtimalini biliyirum aslinda ama sorun bende oldugu icin gun vermesi sart erken alinmasi lazim bebegin,pazartesi sonuclarimi gostetecegim yinede gun vermezse bugun yogun bakim unitesi olan bir hastane buldum ve normalde gittigim doktorum orda dogum yaptirabiliyormus olmadi orda yapacagim dogumumu cok mutluyum buyuzden 😊🙏

Senin adına çok sevindim, inşallah hayırla kurtulalım benim de az kaldı doğuma.

X