Kızlar çatlama iğnesinin 11 günü test yaptım çoook silik çıktı ertesi gün adet sancısı başladı normal mi sizce umudumu kessem mi

Asya0009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
69
26
30
Kızlar çatlama iğnesinin 11 günü test yaptım çoook silik çıktı ertesi gün adet sancısı başladı normal mi sizce umudumu kessem mi

Aa neden ümidini keseceksin ki silik bile çıkması pozitif demek. Eğer hiç silik çıkmasaydı hiç görünmezdi bile, kan verin kesin çikar son adetin ne zamandı?

Benimde 11.gün aşırı silikti 10.gün adet ağrısı gibi kasık ağrım başlamıştı 17.güne kadar sürdü 14.gün kan verdim negatif zaten 12.gün ve sonrasi yaptığım testlerde negatifti doktorumu aradım adetini bekle gecikirse öyle test yap hatta direk kan ver dedi bugün 20.gün yani adet olmam gereken gün normalde geceden olurdum ama olmadım ve şuan hiç bir belirti yok ne adet olcagima dair ne hamilelige dair sıfır belirti hala bekliyorum yarında olmazsam kan vericem perşembe günü biraz karışık oldu ama umarım anlayabilmişimdir 🤭

Benden12. Gün kan verdim negatif adetim gecikti sadece sabahları idrardan sonra sancım oluyo geçiyo ama olsa kanda çıkardı benim cnm inşallah vardır senin

X