Kızlar evleneceğim beyaz eşya sorunu?

mervecan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2019
26
22
34
Kızlar merhaba yakında düğünüm var. Beyaz eşya bakıyoruz. Beyaz eşyaların hepsini arçelik alacağız ama ilk taşınacağımız ev kiralık da olabilir. Kiralık olursa ankastre alınmaz diye biliyorum. Sizce arçelik ocaklı fırın mı almalıyım set üstü mü? Ocaklı fırınları seviyorum aslında ama kararsız kaldım

Kızlar merhaba yakında düğünüm var. Beyaz eşya bakıyoruz. Beyaz eşyaların hepsini arçelik alacağız ama ilk taşınacağımız ev kiralık da olabilir. Kiralık olursa ankastre alınmaz diye biliyorum. Sizce arçelik ocaklı fırın mı almalıyım set üstü mü? Ocaklı fırınları seviyorum aslında ama kararsız kaldım
Fırını ankastre alıp ocağınızı setüstü alabilirsiniz. Bizim de ilk evimiz kiraydı, ocağı direkt tezgah üstüne koymuştuk ve sorunsuz kullandık. Şimdi kendi evimize geçince tezgahı deldirip ocağı içine koyduk.

Ben de kirada oturacağım buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini evi tutmadan aldık. Şimdi evimizi tuttuk ankastre var o yüzden almıyoruz ilerde kendi evimizi alınca alcaz bence siz de evi tuttuktan sonra evin durumuna göre karar verin

Fırını ankastre alıp ocağınızı setüstü alabilirsiniz. Bizim de ilk evimiz kiraydı, ocağı direkt tezgah üstüne koymuştuk ve sorunsuz kullandık. Şimdi kendi evimize geçince tezgahı deldirip ocağı içine koyduk.
fırını ankastre alma fikri hoşuma gitti çok teşekkür ediyorum 😍

Hayırlı Uğurlu olsunn, ben de alışveriş yaparken Arçelik'i düşünmüştüm ancak bi beyaz eşya tamircisi, arçelik'i kesinlikle önermedi. Yeni buzdolaplarında bir sorun olduğunu söyledi. Önermediği diğer markalar da vestel ve regaldi. Fiyatı bütçenize uygun olursa, profilo, bosch veya siemensten bakmanızı öneririm. Ki Arçelik ve bu markalar arasında fiyat farkı yok...

Ankastre Sete gelince, biz evi tutmadan önce almıştık, bu durumu konuştuk eğer set uymazsa teslim etmeden değişim yapabiliriz demişlerdi. Örneğin ankastre fırın yeri var ama davlumbaz kendinden olursa davlumbazın fiyatını bize iade edecekti. Ev hazır olana kadar ürünler mağazada bekledi, biz teslime hazır olduğumuzu bildirince teslim yaptılar.

X