Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var 😥

Kendi ayakları üzerinde durabilen mücadeleci bir kadın olmaniz çok güzel. Anladığım şu ki mutsuzsunz ve bunun bir sebebi yok. Ayrılık çözüm olarak görünüyorsa ki tabi bunun kararını sadece siz verebilirsiniz. Umarım düzelir her şey sizin için.
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim umarım bir çıkış yolu bulurum ve benim gibi sıkışıp kalmış kendine bı çıkış yolu bulamayan herkes bir an önce bir çıkış yolu bulur gönülleri ferahlar inşallah.

Bu msj beni biraz kendime getirdi aslında kendi ayaklarımın üzerinde durdum evet çünkü ben öyle bir annenin kızıyım ve çok cesaretli bir kadindim zorla evlendirilmedim kendi isteğimle işimi cevremi ailmi Konya'da bırakıp buraya geldim ama 4 yılda geldiğim nokta hiç cesareti olmayan mutsuz yalnız evde duvarlara derdini acan birisi haline dönüştüm
İçinize atmayın eşinizle de paylaşın sizi en iyi eşiniz anlar bilir. Böyle bir çıkmazın içindeyken çocuk düşünmek bana sağlıklı gelmedi açıkçası . İyi de gelebilir daha kötü de olabilir. Evlilik iyi gelmiyorken çocuk düzeltebilir mi bilmiyorum. Öncelikle kendinizle ilgili bir şeyleri çözüme kavusturun gerisi zaten gelir.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim umarım bir çıkış yolu bulurum ve benim gibi sıkışıp kalmış kendine bı çıkış yolu bulamayan herkes bir an önce bir çıkış yolu bulur gönülleri ferahlar inşallah.
Rica ederim. Kendinizi hirpalamayin ölümden başka her şeyin çaresi vardır

İçinize atmayın eşinizle de paylaşın sizi en iyi eşiniz anlar bilir. Böyle bir çıkmazın içindeyken çocuk düşünmek bana sağlıklı gelmedi açıkçası . İyi de gelebilir daha kötü de olabilir. Evlilik iyi gelmiyorken çocuk düzeltebilir mi bilmiyorum. Öncelikle kendinizle ilgili bir şeyleri çözüme kavusturun gerisi zaten gelir.
Aynen bende böyle düşünüyorum mutsuz bir kadın mutsuz bir çocuk yetiştirir bu nedenle de çocuk konusunda hiç adım atmadım ben sağlıklı bir psikolojiye sahip olmalıyım ki sağlıklı mutlu bir birey yetistirebileyim .
Malesef en büyük sıkıntı bu değil mi, ben evet mutsuz olduğumu kabul ediyorum en azından belki kendime bı çözüm yolu bulma konusunda başarısızim ama kabul ediyorum mutsuzluğumu. İnsanlar mutsuz olduklarının bile farkında olmadan evlat sahibi olup kendileri gibi mutsuz , psikolojik sağlığı yerinde olmayan bireyler yetiştiriyor ve o bireyler başkalarını mutsuz ediyor bu kısır döngü hiç bitmiyor

Aynen bende böyle düşünüyorum mutsuz bir kadın mutsuz bir çocuk yetiştirir bu nedenle de çocuk konusunda hiç adım atmadım ben sağlıklı bir psikolojiye sahip olmalıyım ki sağlıklı mutlu bir birey yetistirebileyim .
Malesef en büyük sıkıntı bu değil mi, ben evet mutsuz olduğumu kabul ediyorum en azından belki kendime bı çözüm yolu bulma konusunda başarısızim ama kabul ediyorum mutsuzluğumu. İnsanlar mutsuz olduklarının bile farkında olmadan evlat sahibi olup kendileri gibi mutsuz , psikolojik sağlığı yerinde olmayan bireyler yetiştiriyor ve o bireyler başkalarını mutsuz ediyor bu kısır döngü hiç bitmiyor
Evet maalesef öyle. Farkındalık işte. İnanın çoğu kadınin rutini bu şekilde. Sadedece çoğu sizin gibi üstüne gitmiyor. Bırakıyor kendini zamanın akışına. Eşiniz evliliğiniz de sorun yoksa sağlığınız yerindeyse şükür diyelim ve size iyi gelecek aktivite bulun belki toparlar sizi umarım . Sevgiler..

Çok şükür saglikliyim eşim muhafazakar olduğu için biraz kısıtlamalar oluyor ama beni sevdiğini bana değer verdiğini hissediyorum şükürler olsun biraz fazla yalnız kalıyorum bunun da üzerimde etkisi çok eşim 2 hafta gececi iki hafta gündüzcu çalışıyor gündüzde çalıştığında haftanın iki akşamı sohbete gidiyor arkadaşlarıyla tek aktivitem spor benimde sporuna gidip geliyorum bgn bütün gün evde yine yalnız boşluğa konuşurken bulunca kendimi bı yazayım dedim bazen bir birini hiç tanımadigin insanların kabında duygularımıza yer bulabiliyoruz o yüzden burada konu açıp konusmak bana iyi geldi

X