Kızlar Güçlerimizi Birleştirelimm

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
Kızlar Merhaba :KK19:

Sabahtan beri pc başında bakmadığım yer kalmadı fikrim değişti de değişti. Ekim 24 de evleniyorum aslında biz çoktan kararımızı vermiştik yurtdışı istiyorduk budapeşte viyana prag yada italya turu.
Bide elimizde yunan adaları turu vardı fakat bizim tarihimizde yunan adaları turu hiç açılmamış en son eylülde var bütün firmalarda neden ki :KK43:
Fakat şu son zamanlar da düşüncem değişmeye başladı yorgunluk şimdiden başladı bile bide balayında italya da hergün kültür turuna çıkıp sabahtan akşama kadar gezmeyi sanırım bende nişanlımda çok istemiyor:KK43:
Ama aklımın bi yeri hala yurtdışında ama oluşturcak yorgunluğu düşünüce vazgeçiyorum bide bizim aramızda 2 saatlik bi mesafe var nişanlımda o yüzden her yapcağımız iş 2 kat daha yorgunluk oluyor bizim için .

Açıkcası düğünden sonra yayılıp keyif yapmak sevdiceğimle dilediğimce vakit geçirmek daha cazip geliyor.

Herneyse bu arada ben Alanya da yaşıyorum yani Akdeniz balayı seçeneğimde yok. Egede istiyorum bodrum mu alaçatı mı fethiye mi hangi oteller hiçbir fikrim yok.Bi yurtdışına bakıyoruz bi egeye valla bi hoş oldum sabahtan beri..

Bi yardım edin kızlar ya kararsızlığım bi soruyu ne kadar uzattıgımdan belli sanırım yukarda :confused::confused:

Sabahtan beri pc başında bakmadığım yer kalmadı fikrim değişti de değişti. Ekim 24 de evleniyorum aslında biz çoktan kararımızı vermiştik yurtdışı istiyorduk budapeşte viyana prag yada italya turu.
Bide elimizde yunan adaları turu vardı fakat bizim tarihimizde yunan adaları turu hiç açılmamış en son eylülde var bütün firmalarda neden ki :KK43:
Fakat şu son zamanlar da düşüncem değişmeye başladı yorgunluk şimdiden başladı bile bide balayında italya da hergün kültür turuna çıkıp sabahtan akşama kadar gezmeyi sanırım bende nişanlımda çok istemiyor:KK43:
Ama aklımın bi yeri hala yurtdışında ama oluşturcak yorgunluğu düşünüce vazgeçiyorum bide bizim aramızda 2 saatlik bi mesafe var nişanlımda o yüzden her yapcağımız iş 2 kat daha yorgunluk oluyor bizim için .

Açıkcası düğünden sonra yayılıp keyif yapmak sevdiceğimle dilediğimce vakit geçirmek daha cazip geliyor.

Herneyse bu arada ben Alanya da yaşıyorum yani Akdeniz balayı seçeneğimde yok. Egede istiyorum bodrum mu alaçatı mı fethiye mi hangi oteller hiçbir fikrim yok.Bi yurtdışına bakıyoruz bi egeye valla bi hoş oldum sabahtan beri..

Bi yardım edin kızlar ya kararsızlığım bi soruyu ne kadar uzattıgımdan belli sanırım yukarda :confused::confused:

Ekimde Ege biraz soğuk olmaz mı? Ne kadar bir bütçe ayırdınız balayı için? Kıbrıs'a ne dersiniz?

alanyada sizce hangi oteli tercih etmeliyiz? madem oralısınız bilginiz vardır, biz de ekim 17de evleniyoruz o tarihte alanya ii olur diyorlar, ama aynen pc basında vakit gecirmekten kafayı yicem bir türlü karar veremedim :KK61:

maddi sıkıntınız yoksa dubai düşünün derim.benim hayalimdi ama temmuz düğünü olunca gerçekleştiremedim.şimdi yunan adaları yapıcaz biz.ekimde olmamasının nedeni sezon olmaması ege soğuk olur ekimde.

biz de balayı için maldivleri düşünüyorduk ancak hazırlıklar artınca yorgunluk tırmanmaya başlayınca neredeyse 20 saatlik gidiş dönüş ucak yolculuğu gözümüzde büyüdü. vatan topraklarına dönüş yaptık. alayında gezmek tozmantansa daha sakin bir ortamda hem dinlenip hemde birlikteliğinizin ilk gğnlerinde birbirinizi yakından tanımaya çalışmak daha mantıklı. eylül ve ekim ayında ege denizi ölümüne soğuk olur tecrübe ile sabit. kıbrıs düşünebilirsiniz. ya da alanyada yaşasanız bilr bir otelde olmanız değişiklik sağlayacaktır güzel ve romantik bir otelde balayınızı geçirebilirsiniz.

canım kesinlikle yurtdışına git balayında, egeye her zaman gidersin ama daha özel bir balayı geçirmek istiyorsan yurtdışını tavsiye ederim, ki biz öyle yapmıştık :) geçtiğimiz yaz evlendik Koh Samui'de geçirdik, çok güzeldi, kesinlikle tavsiye ederim :) Bak bu da gittiğimiz tur şirketiydi https://www.entas.com.tr/tour/814-koh-samui-balayi.html oldukça memnun kaldık. Başka turlarıda var göz at istersen, yunan adaları turlarıda yapıyorlar ama tarihlerini bilmiyorum tabi bak sen, şimdiden mutluluklar ve iyi eğlenceler canımmmm :KK200:

X