Gebeliğe Hazırlık KIZLAR HÎÇ BÎR SORUN YOK HAMILE KALAMIYORUM :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim dusuk varsa bence umut var. Biraz dikkat et en azindan tutuyor. Benimde baya oldu dusugum bile olmadi düşün. Artik umut etmeyim diye dogum kontrol ilaci almak istiyorum düşün. Zaten olmuyor diyorum en azindan boyle olmasin umut etmeyim diye.
kızlarr bana yardımcı olun lütfen . hiçbir sıkıntım olmadığını söylediler benim ve eşimin. ama 4. düşüğüm 3 kere düşük 1 kerede kalbi durduğu için kürtaj oldum . bana doktorum dediki senin tüp bebek yapman lazım ama bir sıkıntım olmadığı halde neden olmuyor. bir fikriniz varmı hangi doktora gitmem gerekiyor. adanada oturuyorum bilginiz varmı bana yardımcı olun lütfen 3 yıllık evliyim sürekli düğüşüm oluyor pskolojik olarak çok yıprandım lütfen bana yardımcı olun ne yapabilirim yol gösterin

Canim dusuk varsa bence umut var. Biraz dikkat et en azindan tutuyor. Benimde baya oldu dusugum bile olmadi düşün. Artik umut etmeyim diye dogum kontrol ilaci almak istiyorum düşün. Zaten olmuyor diyorum en azindan boyle olmasin umut etmeyim diye.
😰😰😰 Allah yardımcımız olsun isteyen herkese versin rabbim inşallah

Beklemek çok zor bende 10 aydır bekliyorum senin kadar olmasada . Bi arkadaşım vardı 2017 de evlendi hala da çocugu olmuyordu 2 kere tüp bebek tedavisi uygulandı . İlki başarısız oldu bi aradan sonra ikinci yapıldı doktor bu sırada arkadaşımı bu sefer kesin olur falan diyerek stersren baya uzaklaşmasını sağlamış ve o ay hiç olmucak diye kendini yiyip bitirmemiş . En sonunda hayırlı haber geldi tüp bebek tutmuş ve o ay içerisinde kendiliğinden de hamile kalmış şuan ikizlere hamile duyunca ben bile şok oldum lütfen stresten olabildiğince kaçın🙈🥰
İnşallah çok sevindim arkadaşın adına seninde olur duamda olmayan herkese yer veriyorum isteyen herkese diye dua ediyorum inşallah kabul olur dualarım bende güzel haber alırım tüp bebeğe gitcem inşallah o zaman a kadar normal deniyorum folik asit aldım başlayacam adetim şuan zaten bitince hemen baslicam

Ben adetten sonra yaptım canım adetli iken yapılmazmjs rahim ağzı açık ve mikrop kapma yumurtalara rahme zarar verme ihtimali yüksek dediler

Teşekkür ederim canım i
Allah hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin inşallah size... Eminim en güzel vakti bekliyor canınızı sıkmayın, dua etmeye devam edin eminim güzel haberlerinizi alacağız.

Benim de çevremde senelerce sebepsiz yere hamile kalamayanlar çok oldu, birisi de yengemdir yedi yıl bekledi uğraştı ama şimdi üç çocuğu var.

Yengeme ve arkadaşlarıma faydalı olan şeylerden biri buğday çimi suyu, biri arı sütü biri de hayıt macunu idi. Normalde böyle bitkisel şeylere ben pek inanmam açıkçası daha çok bilim ve tıp ne derse o kafasındayımdır ama cidden tıbbın bir şey diyemediği noktada bu insanlar hamile kaldılar. İçlerinde denemedikleriniz varsa deneyebilirsiniz belki.
Teşekkür ederim canım insallah denerim onu da hayırlısı herşey Allah'tan tabi ki elimizden geleni yapmamız lazım bazen kafam gidiyor resmen psikolojimizi etkiliyor ister istemez

Bizim de bir yıldır olmuyor insan gerçekten üzülüyor inşallah isteyen herkesin en kısa zamanda olur
Öyle evet aradan seneler geçmiş insanların halen yeni evlisin olur demesi beni sinir ediyor bir sürü tedavi gördüm neler yaşadım neler çektim ayrıca kaç yıldır evliyim vs umurlari değil olur olur uzulme daha gencsiniz demeleri .. yolasimgeliyor boyle insanları

Öyle evet aradan seneler geçmiş insanların halen yeni evlisin olur demesi beni sinir ediyor bir sürü tedavi gördüm neler yaşadım neler çektim ayrıca kaç yıldır evliyim vs umurlari değil olur olur uzulme daha gencsiniz demeleri .. yolasimgeliyor boyle insanları
Ne guzel gönlünü ferahlatmak istiyorlar.
Bende tam tersi. Her ay hamilemisin diye soruluyor. Bende her ay umutlaniyorum ve strese giriyorum
.

Mesaji okuyunca kendi mi gördüm kendilerince verdigi teselliler insani daha cok uzuyor umursamiyorsan sus teselli verme dimi bir ara bu teselliler yuzunden herkese dusman olmustum insanlar gozume canavar gibi gorunuyordu bende 4 yildir tedavi goruyorum bir kez gebelik yasadim oda dis gebelik cikti ameliyat oldum sol taraf iptal durumda sag tarafta sikinti yok yumurta gelisip catliyor ama olmuyor testler hsgler esimde kontrolden geçti ama bir daha olmadi sag tarafta sorun yok her ilaci alip her seye dikkat ediyorum ama yok iste kendi kendimi yiyip durdum en son bir profa gittim paraya kiydim bu yoklukta adam ugrasmayin yipranirsiniz beklerken tup bebek yapin dedi kac doktora daha gittim hepsinde mantik ayni sanki yap denilince hemen yapiliyor agzini acan 20 den asagi fiyag vermiyor tutup tutmayacagi belli degil ikinci tupu denesen gene ayni para nerdeyse bu para nerden gelecek diye sormuyo kimse olur olur kafanizi rahat tutun siz cok takiyorsunuz diyo ya sen benim ne yasadigimi biliyor musunki neyi takip takmadigimi biliyosun diye sac bas dalasim geliyo essek yukuyle ilac kullandiktan sonra insan olur mu diye bekleyip kanadigini gorunce uzuluyor nasil uzulmesin herkes cocugunu kucaklayip evine kapaninca tek kalinca acin sana kaliyor ah ahh sonuc itibariyle bende bekliyorum ama olmuyor en son bıkıp tedaviyi biraktim 3 aydir kafami toplamam lazim iltedaviye para vermekten yiyecek ekmek kalmıyor bilmişin biri cikup siz cok dusunuyorsunuz diyor lan nasil dusunmeyeyim bu parayi ilaca verirsem ne yiycem diye düşünüyorum hic bisey dusunmesem 🙄kinlendim gene durup dururken 😂😂🙈

Canım ne güzel işte teselli veriyorlar benim cevremdekiler evlendigim günden beri her gorduklerinde hamile misin diye soruyorlar

X