Kızlar lütfen okuyun! Çok yardıma ihtiyacım var :(

ozitozi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Mart 2021
52
10
Merhaba kızlar. Kusura bakmayın orta yerden konuya daldım. Ben 02 Nisanda doktora gittiğimde doktor sanki ufak bir kalp atımı görülüyor demişti. Hatta ben bile gördüm çok ufak. Ölçüm yaptı 2.6 mm 5+6 haftalık dedi. Haftaya kalp atışını duyarız dedi. Bu hafta gittik ben tabii büyümüş olmasını ve duymayı beklerken çok daha bulanık bir görüntü oldu. Doktor ölçüm yaptı 4.6 mm yani 6+1 dedi 1 hafta geçti ama 1 hafta büyümemiş ve kalp atışı da duyamadık. Doktor dedi haftaya tekrar bakalım. Böyle bişey yaşanınız var mı? Çok üzgünüm napsam bilemiyorum. Başka doktora mı gitsem?

6. Hafta da duyulmaya biliyo kalp atışı. Dr un kullandığı ultrason cihazı bile etkiliyormuş. Hemen ümitsizliğe kapılmayın. Dr unuz tatmin edici konuşmadıysa başka dr a gidin

Bir haftada sadece 2 Gün mu büyümüş yani.. Inşallah bebeğiniz sizinledir. Benzer bir şeyi yaşadım ve düşük yaptım geçen yıl . Sizinki mutlu sonla biter inşallah.

Merhaba kızlar. Kusura bakmayın orta yerden konuya daldım. Ben 02 Nisanda doktora gittiğimde doktor sanki ufak bir kalp atımı görülüyor demişti. Hatta ben bile gördüm çok ufak. Ölçüm yaptı 2.6 mm 5+6 haftalık dedi. Haftaya kalp atışını duyarız dedi. Bu hafta gittik ben tabii büyümüş olmasını ve duymayı beklerken çok daha bulanık bir görüntü oldu. Doktor ölçüm yaptı 4.6 mm yani 6+1 dedi 1 hafta geçti ama 1 hafta büyümemiş ve kalp atışı da duyamadık. Doktor dedi haftaya tekrar bakalım. Böyle bişey yaşanınız var mı? Çok üzgünüm napsam bilemiyorum. Başka doktora mı gitsem?
Benimde 10.haftaya kadar görülüyordu kalp atışı ..10 .haftada atmiyordu durmuştu.ama sizinki daha çok küçük bence başka doktorlara gidin fikir alın ..belki doktor duyamadi yada ultrason cihazı sorunluydu herşey olabilir .birkaç doktora danisin

6. Hafta da duyulmaya biliyo kalp atışı. Dr un kullandığı ultrason cihazı bile etkiliyormuş. Hemen ümitsizliğe kapılmayın. Dr unuz tatmin edici konuşmadıysa başka dr a gidin
Sanırım içim rahat etsin diye başka doktora da danışacağım. Çünkü geçen haftaki ultrason görüntüsü çok netti ama bu hafta içime sinmedi. Eğer bir karar vereceksem tek doktorla sınırlı kalmak istemiyorum :KK43:

Bir haftada sadece 2 Gün mu büyümüş yani.. Inşallah bebeğiniz sizinledir. Benzer bir şeyi yaşadım ve düşük yaptım geçen yıl . Sizinki mutlu sonla biter inşallah.
Yapılan ölçümlere göre öyle çıktı dakat bu hafta sanki ultrason cihazında bi gariplik vardı :KK43: Ağrım sancım yok. Çok hafif kahverengi lekelenmem olmuştu. Bakalım inşallah tutunur miniğim. Ama olmazsa da kısmetimiz böyleymiş. Allahım isteyen herkesin tez zamanda gönlüne göre versin inşallah.

Benimde 10.haftaya kadar görülüyordu kalp atışı ..10 .haftada atmiyordu durmuştu.ama sizinki daha çok küçük bence başka doktorlara gidin fikir alın ..belki doktor duyamadi yada ultrason cihazı sorunluydu herşey olabilir .birkaç doktora danis

çok geçmiş olsun öncelikle. Tabii bir kere duyupta sonradan durması durumu da var. Allahım isteyen herkesin tez zamanda gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻 Sanırım net karar vermeden başka doktora da danışacağjm

X