Kızlar lütfen yardım!!!(vajinismus)

Hanımlar merhabalar. Eşimle birkaç gündür denemeler yapıyoruz ve ben sona yaklaştım gibi hissediyorum derken yine bazen onu itiyorum. Hem de farkında olmuyorum ittiğimin. Eşim bu işi kafama çok taktığım için bir psikolog ve jinekolog ayarladı ona gidip bakacağız durumlara. Dilatör set de herhalde Gana’dan geliyor bir türlü ulaşamadı kargonuz öldü yazıp getirmeyecekler gibi hissediyorum bende bu şans varken:”)

Velhasıl düzeleceğiz ya şu işler bi geçsin de…

Bu vajinismusu yenmenin tek bir yolu var arkadaslar kisa ve öz aparat alacaksınız tam 3 sene uğraştım bu illetle şimdi ikiz bebeklerim var 3 yaşında allah kimseye yaşatmasın bu durumu vajinismus tedavi aparato yazin çıkıyor internette ben aparat yapamam onu yapana kadar eşimle yaparım düşüncesine sakin girmeyin aparatta kontrol sizd3 rahatlıkla yapıyorsunuz bu yazımı okuyosan cikmazdasin demektir hemen burdan çık ce aparat siparişini ver bana dua edeceksin

Vajinanıza zeytin yağı ya da mum sürmeyin lütfen bunun için yapılmış kayganlastırıcı jel satılıyor gratiste bile var. Dilatorlere parmağınıza ya da jel sürüp sokun . Penis için de aynı şekilde kullanabilirsiniz.daha kolay girmesini sağlar. Ben anestolu bi ameliyat için kullanmıştım rahimde ağrıyı dindirsin diye bence de hiç bir etkisi yoktu.

Hanımlar daha önce kadın hastalıkları bölümüne konu açtım ama gören olmadı orada. Burada olur diye tekrar açıyorum.

Beni bu vajinismustan kurtaracak biri yok mu:KK43:

Parmak egzersizi yapabiliyorum. Daha doğrusu hiç iki parmak yapmadım, sadece orta parmağın girebildiğini gördüm. Ama eşimle denediğimde bacaklarımı çok kasıyorum ve sanki girişte bir duvar varmış da eşimi tutuyormuş gibi hissediyorum. O giriş kısmında da acı diye tanımlayamadığım ama tam olarak da ağrı diyemediğim anlamsız bir his oluşuyor bende.

Nolursunuz her türlü taktiğe, tavsiyeye, pozisyon önerisine ya da bilmediğim HER ŞEYE ihtiyacım var. yardım edin nolur:KK43:
Merhaba yendiniz mi destek olmak istiyorum aynı süreçten geçtim çünkü

Hanımlar daha önce kadın hastalıkları bölümüne konu açtım ama gören olmadı orada. Burada olur diye tekrar açıyorum.

Parmak egzersizi yapabiliyorum. Daha doğrusu hiç iki parmak yapmadım, sadece orta parmağın girebildiğini gördüm. Ama eşimle denediğimde bacaklarımı çok kasıyorum ve sanki girişte bir duvar varmış da eşimi tutuyormuş gibi hissediyorum. O giriş kısmında da acı diye tanımlayamadığım ama tam olarak da ağrı diyemediğim anlamsız bir his oluşuyor bende.

Nolursunuz her türlü taktiğe, tavsiyeye, pozisyon önerisine ya da bilmediğim HER ŞEYE ihtiyacım var. yardım edin nolur:KK43:
Merhaba canım benim arkadaşımda böyle sorunu vardı bu işten anlayan biri ona destek oldu ve çoğu kişinin de bu sorununu çözmüş 1 hafta da görüş istersen canım

Çözdünuz mu üstesinden gelebildiniz mi bu durumun

Kadın doğum uzmanlarından yardım ve destek almanı öneririm lğtfen kulaktan dolma şeyler uğraşma vajen yapısı hassastır

X