Kızlar yardımcı olur musunuz ovitrelle çatlatma iğnesi

Merhabalar, ben de cuma akşam iğnemi vuruldum. cumartesi ve pazar kasık ve bel ağrılarım oldu. bu 3 günü değerlendirdik. pzt si ise ağrım olmadı ve utrogest ilaca başladım.

Bazı doktorlar yoğunluktan dolayı her hastaya aynı muameleyi yapmıyorlar bence. Sanki karşıdaki filozof.... bizim hemşire de iğneyi nasıl vurulacağımı gösterdi fakat dozajı ayarlamayı göstermedi, 2 defa göbeğime delik açtım sonra dedim ki iğneyi atayım oldu herhalde, baktım içinde halen sıvı var. açtım internetten iğnenin nasıl vurulacağına baktım meğersem üst tarafı çevirirken 250 mg kısmına getirecekmişim...tekrar vurana kadar 3 delik daha açtım :KK48: neyse sonunda oldu...

hepimiz için hayırlısı olsun diye diliyorum :)

Doktor saçmalamış benim doktorum çatlatma iğnesinden 12 saat sonra aralıksız 1 hafta deneyin 1 haftadan sonra gün aşırı yapın dedi şuan da hamileyim ne zaman tutacağını bilemezsin
Valla öyle dedi bakalım bekleyip göreceğiz hayırlısı artık

Bende bu gece yapicam. Doktor bi tane olgunlasmis yumurtan var dedi ama aptal gibi kac cm oldugunu sormayi unuttuum tabi. Once bir sonraki gece birlikte olun dedi sonra da dediki once gece 12 de sonra bir de sabah birlikte olun dedi. Acaba direk sabaha karsi mi denesek bilemedim. Sonrasinda da gun asiri birliktelik onerdi. Bu benim ilk igne denemem olacak umarim tutar. Bu tarz seylerden de korkuyorum ama 🤷‍♀️

Ya şimdi şöyle ki ben doktoru sadece muayene esnasında görebiliyorum sadece o sırada da soramiyor insan bişey o muayane ediyor yazıp çiziyor hemşire size anlatacak diyor ve hop hemşireye yönlendiriyorlar hemşire ilaçları kullanımıni vs anlatıyor bir gün ilişki önerdi deyince daha ordayken şaşırdım ve sordum özelikle öncesi ve sonrası ilişki olmayacak mı hayır olmayacak demiş doktor dedi çoğul gebelik olmasın diye ben şok 😊
Pınar hoca ve hemşiresi Belkız isim vermeden bile herşeyi anladım. Bende onlara tedavi oluyorum aynı süreçteyiz.

Kuzum hayırlı geceler bende aynı gün aynı saat de ovitrelle vuruldum normalde bende pkos hastasiyim ama adetlerim düzeniydi çok nadirhava ya da pskolojik olarak stresten 1 2 gün gecikirdim 6 aylık evliyim düğününden sonra hiç korunmadim ve adetlerim hep 10 gün ileriye attı yani gecikti en son 2 aralik da adet oldum bida olmadim 7 ocakta gittim yumurta olgunlaştığı için iğne yaptı 36 saat so ra ilişki dedi ama kısıtlamadı bende uyguladım ama ama sonra sında iste pazar gecesi tekrar oldu ve ağrıdan duramadım sonra eşim de korktu şuan ara verdik ve aşırı kasık ağrısı ateş basmasi göğüslerde hassasiyet bacakta ağrı kasılma var biliyorum çok erken ama 14 unde test aldım yaptım belli belirsiz cıktı ikinci çizgi hemen acile koştumkan verdim değerim 8 cıktı acildeki doktor çok yeni ama arada bi değer olduğu için de şüpheli dedi bende bilemedim noldugunu bekliyorum şuan ama ağrılarım halen devam ediyo kramp girer gibi geliyo rabbim insallah hepimizin kucağınıdoldursun hcg değeri 8 çıkan var mı iğneden sonra bende bunu çok merak ediyorum eşim kızıyo çok takiyosun araştırıyorsun diye ama duramıyorum iste
sonucunuz ne oldu acaba ?

X