kızlar yardımınıza ihtiyacım var

nefeskesen

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2011
776
191
Merhaba arkadaslaar
ben 2 yıllık bir bölüm bitirdim 2012 haziranda.. yalnız acıogretım iligili bütün tarihleri kacırdım 6 ayım bosa gecti :KK43: .. onceden 2007 yılında 2yıllık bankacılık okuyordum aöf de ama kaydım silinmiştir tekrar baslayabilirmiyim suan o bölüme yada bu bölümün üstünü okuyabilirmiyim? dikey geciş sınavına girmeyi düşünüyorum örgün ögretim okumayı dusunuorum ama bir yandanda acıktan okumak istiyorum tekrardan baslayabilirmiyim bir yerde okumustum 2 yıllıktan mezun olanlar tekrar kayıt yaptırabilirler dilekceyle diye nekadar dogrudur bilen varsa yardımcı olursa cok sevinirim arkadslar cevaplarınız bekliyorum sekerler:44::44::44:

arkadslar surayı yalnıs yazmısım o bıraktıgım bolumu tekrar okuyabilirmiyim yada mezun oldugum okulun üstünü suan dilekçeyle tamamlayabilirmiyim oyle birsey okudum ne dogrulugu vardır bilen varsa cevaplarsa sevirinim

arkadslar surayı yalnıs yazmısım o bıraktıgım bolumu tekrar okuyabilirmiyim yada mezun oldugum okulun üstünü suan dilekçeyle tamamlayabilirmiyim oyle birsey okudum ne dogrulugu vardır bilen varsa cevaplarsa sevirinim

aöfde bankacılık ve sigortacılıkı yarım bıraktıysan kayıt yenileme yapıp devam edebilirsin obölümü okumaya

tesekkür ederim cnm yardımcı oldugun için.. peki ben yüksek okul bitirdim cnm 3ten baslayabılırmyım suan dilekce vererek böyle birsey duydum olmaz gıbı boyle bırsey? yoksa sınavsız gecısle yazımı beklemem gerekio

tesekkür ederim cnm yardımcı oldugun için.. peki ben yüksek okul bitirdim cnm 3ten baslayabılırmyım suan dilekce vererek böyle birsey duydum olmaz gıbı boyle bırsey? yoksa sınavsız gecısle yazımı beklemem gerekio

yüksek okul derken önlisans mezunumusun şuan hangi bölüm

X