Kızlar Yardımm lütfen

Bildiğim kadarıyla varikosel olan erkekler ameliyat oluyor doktor böyle bir şey söyledi mi size? Forumda anahtar kelime olarak aratırsanız varikosel ile ilgili birçok konuşma bulabilirsiniz.
Adet ve hamilelik belirtileri aynı.
Bir ay daha az ağrı çekersiniz, bir ay daha çok bu değişir.
Adetiniz üç beş gün gecikebilir bu da normal

Kızlar yardımm, 2 gündür kasık agrım ve bel sırt agrılarım var adetime 1 gün kaldı 1 buçuk yıllık evliyim ve çocuk düşünüyoruz ama eşimde varikosel var hamile kalma şansım nedir bilen varmı . Bi kaç gün önce göğüs ucum çok agrıyordu 2 gün sonra geçti ve suan 2 gündür olan bir kasık ve bel sırt agrım var acaba adet mi olucam yoksa hamile ola bilirmiyim test yapmaya korkuyorum . Yazmıştım 2 gün önce ve bugün adet tarihim ve hala olmadım ara ara gelen kasık agrım var ve hala sırtım agrıyor ama adet ortada yok yardımcı olurmusunuz
Benim eşim de varikosel vardı.. 2017 yılında ameliyat olmuştu ve ben daha mart ayında hamile kalabildim.. Fakat bizim sayımız aşılamaya bile yetersizdi hatta berbat durumdaydı .. eşinin sperm değerlerine bağlı hamile kalıp kalamayacağın cnm..

Bildiğim kadarıyla varikosel olan erkekler ameliyat oluyor doktor böyle bir şey söyledi mi size? Forumda anahtar kelime olarak aratırsanız varikosel ile ilgili birçok konuşma bulabilirsiniz.
Adet ve hamilelik belirtileri aynı.
Bir ay daha az ağrı çekersiniz, bir ay daha çok bu değişir.
Adetiniz üç beş gün gecikebilir bu da normal
Doktorla görüştük amiliat olucak gün bekliyoruz işte bakalım nasip olursa

Benim eşim de varikosel vardı.. 2017 yılında ameliyat olmuştu ve ben daha mart ayında hamile kalabildim.. Fakat bizim sayımız aşılamaya bile yetersizdi hatta berbat durumdaydı .. eşinin sperm değerlerine bağlı hamile kalıp kalamayacağın cnm..
Şuan doktor sperm sayısı normal sadece şekil bozukluğu ve hızı yavaş dedi oda varikoselden dolayı dedi amiliat olucak gün bekliyoruz arayıp haber verecekler peki çok zormu amiliat dan sonrası

Şuan doktor sperm sayısı normal sadece şekil bozukluğu ve hızı yavaş dedi oda varikoselden dolayı dedi amiliat olucak gün bekliyoruz arayıp haber verecekler peki çok zormu amiliat dan sonrası
Yok zor değil 1 haftada toparlanıyor... Tabi bünyeye bağlı bu .. ama biz hiç zorlanmadık ufak bı kesiyle yapıldı bizim..
Ameliyat sonra sı doktor ilaç da verir toparlar .. sayısı güzel se düzelir cnm bizim sayı çok kötüydü milyon bile değildi.

X