Kızlarr bunlarda benim çizimlerimm :))

Size göre nasıllar

• Gayet iyi.

OY: 35 50,0%
  • Beğendim.

OY: 31 44,3%
  • Daha iyi olabilir.

OY: 11 15,7%
  • Bi kaç hatan var,düzeltmelisin.

OY: 1 1,4%
  • Başarısız.

OY: 3 4,3%

• Ankete Katılan
    70

Ecemella

Hayal, gerçeğin yarısıdır.
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2016
137
50
Daha yolun başındayım ve tasarımcı,stilist,moda yolunda ilerlemek hayalim.Siz çizimlerim hakkında ne düşünüyorsunuz ?
IMG-20151213-WA0006.jpg
IMG-20151105-WA0007.jpg
20150906_234202.jpg
20150730_140747.jpg
20150730_140912.jpg
20150730_140825.jpg
20150730_140925.jpg

Bu da ayakkabı tabi tasarım değil fakat çizdiğim ayakkabıyı sizlerle paylaşmak istedim.

20150730_140946.jpg

Yorumlarınızı istiyorum çünkü yorumlarınız, fikirlerinizi söylemeniz benim için çok değerli ve eğer bi eksik ya da yanlış gördüyseniz düzeltmem gerekir daha iyi olmam için bu yüzden ne düşünürseniz söyleyebilirsiniz bu beni çok mutlu eder alınmam veya üzülmem saygım size karşı sonsuzdur.:KK200:

Son düzenleme:
Moda ve tasarim ogrencisi olarak gayet basarili buldum, ozellikle daha yolun basinda olan ve hic egitim almamis biri olarak yaratici detaylar var cizimlerinde. Kesinlikle devam etmelisin canim !!

Çok sağolun bende kız meslek lisesinde giyim bölümü okuyorum ve dediğiniz gibi bu konuda eğitim almadım :))

Bi kaç tüyo verebilmeniz mümkün mü acaba kendimi hep geliştirmem gerek bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
Tabii ki, eger ozellikle bilmek istedigin birsey varsa sora bilirsin.

Cizmeden once ilk dusunmen gereken sey butun ilgiyi kiyafete mi cekmek istedigin veya komple resime mi. Kiyafeti on plana koymak istiyorsan mankenin vucuduna renk vermen gerekmiyor fakat tasarimin kendisi detayli olmasi gerekir (dikislar, detaylar falan felan). Eger komple resimle dikkat cekmek istiyorsan vucut ve mankenin yuzu de onemli.
Pinterest sitesinde fashion illustration yazdiginda birsuru ilham verici ornekler cikacaktir.

Suanki cizimlerinde hos ve farkli detaylar var, kendini bu sekilde gellistirmeye devam et. Siradan ve abiye elbiseler ne yazikki tasarim okullarinda yaratici ve yenileyici moda arasina girmiyor.

Tasarimina gore cizmeden once dusunmelisin nasil bir hava yansitmak istedigini ve kalem/boya/pastel secimini buna gore yapa bilirsin daha guclu bir goruntu ortaya koya bilmek icin.

Tabii ki, eger ozellikle bilmek istedigin birsey varsa sora bilirsin.

Cizmeden once ilk dusunmen gereken sey butun ilgiyi kiyafete mi cekmek istedigin veya komple resime mi. Kiyafeti on plana koymak istiyorsan mankenin vucuduna renk vermen gerekmiyor fakat tasarimin kendisi detayli olmasi gerekir (dikislar, detaylar falan felan). Eger komple resimle dikkat cekmek istiyorsan vucut ve mankenin yuzu de onemli.
Pinterest sitesinde fashion illustration yazdiginda birsuru ilham verici ornekler cikacaktir.

Suanki cizimlerinde hos ve farkli detaylar var, kendini bu sekilde gellistirmeye devam et. Siradan ve abiye elbiseler ne yazikki tasarim okullarinda yaratici ve yenileyici moda arasina girmiyor.

Tasarimina gore cizmeden once dusunmelisin nasil bir hava yansitmak istedigini ve kalem/boya/pastel secimini buna gore yapa bilirsin daha guclu bir goruntu ortaya koya bilmek icin.
Ayy:KK33: çok mutlu oldum önerileriniz için bunlar hiç aklıma gelmemişti :)) dahasını isterim fakat bana bu kadarı yeter herşey bi anda öğrenilemez öyle değil mi ? :KK16:

Ayy:KK33: çok mutlu oldum önerileriniz için bunlar hiç aklıma gelmemişti :)) dahasını isterim fakat bana bu kadarı yeter herşey bi anda öğrenilemez öyle değil mi ? :KK16:

Onemli olan senin istemen ve bunun icin calisman, zamanla hersey olur yeterki devam et, hersey bir anda olmaz tabii.

Illeri ki zamanda merak ettigin birseyler olursa herzaman yaza bilirsin. Cok fazla aktif degilim hemen gormeye bilirim ama gordugumde geri donus yaparim :KK66:

Onemli olan senin istemen ve bunun icin calisman, zamanla hersey olur yeterki devam et, hersey bir anda olmaz tabii.

Illeri ki zamanda merak ettigin birseyler olursa herzaman yaza bilirsin. Cok fazla aktif degilim hemen gormeye bilirim ama gordugumde geri donus yaparim :KK66:
Çok teşekkürler gerçekten bi el çizmiştim yakın bi zamanda onu size göstermek istiyorum.

4. çizimini görüncü aklıma bu geldi :KK70:
0VTIZ6q.jpg

Bu arada çizimlerini beğendim. :KK9::KK9:

Eklentiler

• bda5b7aa052b4a6087ba96f0413a9baf96bf1715a0433bb1be509a8b0de35c2f_large.jpg
    bda5b7aa052b4a6087ba96f0413a9baf96bf1715a0433bb1be509a8b0de35c2f_large.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 97
Bunlar beğendiğim elbiseler. :KK9:

Son düzenleyen: Moderatör:
Moda tasarımcısı değilim ama alttan 2. sıradaki üstü elmas formunda olan elbiseyi giymek isterdim.Çok yaratıcı buldum.Diğer çizdiğin elbiselerdeki detaylarda hoşuma gitti.

Cizim ve tasarim olarak gayet guzel ozellikle tasarimlarini begendim baya yetegin var boyama kismini biraz gelistirebilirsin

Çizimlerin çok güzel gerçekten; yalnız 1.çizimine baktım 2. ye geçtim 3.ye baktım vs vs ama her çizimde farklı bir şey beklerken baktım ki ya balık yada kalem çalışmışsın yani hep aynı tarz yada yakın.Bence farklı modellerde çizmelisin.
Eleştiride bekliyorum demişsin ona dayanarak yazdım :)

İyi bir üniversite için son yılında bir atölyeye baslamani öneririm. Tasarımların güzel ama tekniğin egitilmeli

X