Kızlarrr acil bakarmısınızzz

sirachebun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
75
11
27
kızlar daha öncede yazmıştım geçen hafta adete 4 gün kala silik çizgi gördüm erken gebelik testinde adet sancılarım var ama çok farklı normalde adetim günü gününe olur 2 gün gecikmeyeyim ilk defa . Bugün kan verdim 0.1 negatif çıktı . Geç döllenme yazıları okuyorum bu mümkünmü bu yüzden mi negatiftir bilgisi olanlar yazabilir mi lütfen

Eklentiler

• IMG_2193.jpeg
    IMG_2193.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 102
Kan sonucun kesinlikle negatif, yani sınıra gelmemiş bile..Bu değerlerin yükselmesi de biraz zor, dediğim gibi sınırda olsa belki bi ihtimal olurdu.

Kan sonucun kesinlikle negatif, yani sınıra gelmemiş bile..Bu değerlerin yükselmesi de biraz zor, dediğim gibi sınırda olsa belki bi ihtimal olurdu.
Teşekkürler yorumun için sınır kaç oluyor anlamıyorum ben diğer gebeliğimde hiç böyle olmamıştı direk öğrenmiştim . Ve son birliktelikten kaç gün geçmesi gerekiyor normalde biliyor musunuz geç döllenme olmuş olabilir mi

Teşekkürler yorumun için sınır kaç oluyor anlamıyorum ben diğer gebeliğimde hiç böyle olmamıştı direk öğrenmiştim . Ve son birliktelikten kaç gün geçmesi gerekiyor normalde biliyor musunuz geç döllenme olmuş olabilir mi
Gönderdiğin fotoğrafta referans değerleri yazıyor. Ordan az çok anlayabilirsin..
Son birliktelikten sonra geçecek olan süre zarfı bence bünyeden bünyeye değişiyor. İlişkiden 2 gün sonra bile test yapıp pozitif gören çok arkadaşım var 🤗

Teşekkürler yorumun için sınır kaç oluyor anlamıyorum ben diğer gebeliğimde hiç böyle olmamıştı direk öğrenmiştim . Ve son birliktelikten kaç gün geçmesi gerekiyor normalde biliyor musunuz

5ten yukarısı sınır diye hatırlıyorum. Muhtemelen evde yaptığınız test yanlıştı çünkü normal şartlarda erken gebelikte silik çıktıysa kanda çıkmama ihtimali yok.
Ben evde yapınca neredeyse çizgi yoktu ne olur ne olmaz kan vermiştim ilişkiden 2 hafta sonra, 63 çıkmıştı

5ten yukarısı sınır diye hatırlıyorum. Muhtemelen evde yaptığınız test yanlıştı çünkü normal şartlarda erken gebelikte silik çıktıysa kanda çıkmama ihtimali yok.
Ben evde yapınca neredeyse çizgi yoktu ne olur ne olmaz kan vermiştim ilişkiden 2 hafta sonra, 63 çıkmıştı
Büyük ihtimal yanlışlık olmuş bi arkadaşın yorumunu okudum adet gecikmesi olduğu halde ne kanda ne de idrar testinde görmemiş pozitifi 8 gün gecikmede pozitif görmüş yani her ihtimal olabilir diye insan düşünmüyor değil 😌😌

Büyük ihtimal yanlışlık olmuş bi arkadaşın yorumunu okudum adet gecikmesi olduğu halde ne kanda ne de idrar testinde görmemiş pozitifi 8 gün gecikmede pozitif görmüş yani her ihtimal olabilir diye insan düşünmüyor değil 😌😌
Evet geç döllenme olabiliyor 1 hafta sonra tekrar test verin 🫶🏻

X