Kızlarrr benim gibi olanlar var mı acil yardım ‼️‼️

Gulpembe07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
421
79
23
Merhaba canım. Benm son adet tarihim 13 ekim. 3 kez farklı hastenede kan testi verdim 30 kasıma kadar ama hepsi negatifti doktorum da tarlusal denilen adet söktürücüyü verdi 6 gün içtim 10 gün içinde adet olursun ama olmadım bugun idrar testi yaptm ve pozitifff hemen kan verdim 1000.0 çıktı bakalm yaırn doktora gidicem. Araştırma yaparken seni gördüm yazmak istedim
Canım tam hesaplamayamadım kaç gün adettin gecikince pozitif çıktı ?

Gulpembe07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
421
79
23
Merhaba reglim 29 aralik normal tarihi ancak 25 inde bir kere cok az kanama oldu sonra ertesi gun tekrar damla damla geldi birdaha da hic kanama olmadi yerlesme kanamasimidir oyleysede yarin test yaptirmaliyim yoksa birkac gun beklemelimiyim
Ya bende öyle oldum benim hatta kanam sadece peçeteye geldi 28 gün gecikmem var ve negatif testlerim . Kistte yok . Yarın tekrar kontrole gidicem sizinki umarım öyledir 🙏🏻

Mystery888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
53
30
32
Ya bende öyle oldum benim hatta kanam sadece peçeteye geldi 28 gün gecikmem var ve negatif testlerim . Kistte yok . Yarın tekrar kontrole gidicem sizinki umarım öyledir 🙏🏻
Benim bir arkadasim 2 ay bu şekilde kanama olmus leke seklinde testler hep negatif cikmis ucuncu ay hamile olduğunu öğrendiler. Umarım sizinkide oyle olur bende yarin bir test yapicam dayanamiycam sanirim bu aksam sol kasigimda ara ara batma oluyor

Gulpembe07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
421
79
23
Benim bir arkadasim 2 ay bu şekilde kanama olmus leke seklinde testler hep negatif cikmis ucuncu ay hamile olduğunu öğrendiler. Umarım sizinkide oyle olur bende yarin bir test yapicam dayanamiycam sanirim bu aksam sol kasigimda ara ara batma oluyor
Canım valla bir kere geldi peceteye sonra hiç lekenme olmadı diğer adettim gelese oldu düşün 🤷‍♀️ İnşAllah canım umarım ikimizinkide öyledir bu arada canım bir test yarın yap diğerini mesela 3-4 gün sonra 2 test pozitif çıkınca kan vermeye git 🙏🏻

Mystery888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
53
30
32
Canım valla bir kere geldi peceteye sonra hiç lekenme olmadı diğer adettim gelese oldu düşün 🤷‍♀️ İnşAllah canım umarım ikimizinkide öyledir bu arada canım bir test yarın yap diğerini mesela 3-4 gün sonra 2 test pozitif çıkınca kan vermeye git 🙏🏻
Öyle yaparim. Benim ilk denemem tecrübe yok tabi yakinlarada çok sorulmuyor hemen beklenti oluyor onlarda cok tesekkur ederim cevap icin. Umarim guzel haberler aliriz.

Gulpembe07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2019
421
79
23
Öyle yaparim. Benim ilk denemem tecrübe yok tabi yakinlarada çok sorulmuyor hemen beklenti oluyor onlarda cok tesekkur ederim cevap icin. Umarim guzel haberler aliriz.
Ay evet o yüzden burda sormak daha rahat benimde batmalarım kasığım çekildi falan oldu ama şu an hiç bir belirtim yok iştahım artı oda herhalde pandemide evde durmaktan 😂😂

Mystery888

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
53
30
32
Ay evet o yüzden burda sormak daha rahat benimde batmalarım kasığım çekildi falan oldu ama şu an hiç bir belirtim yok iştahım artı oda herhalde pandemide evde durmaktan 😂😂
Birazda çok istediğimizden psikolojik heralde belirtiler. Beklemek çok zormuş ama insan tedirgin oluyor normalde kaldirabilecegim seyler icin bile birinden yardim ister oldum 🙈

ROSEE34

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2021
104
82
Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi.Birkaç günde baş dönmesi yaşadım. Bazen sağ kasık ağrısı oluyor. idrarla birlikte pembe akıntı 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce Yerleşme kanaması mıydı? Bu kadar geciktikten sonra hamile olduğunu öğrenen var mı

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-01-2022

Hamileliğimin 10. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 210 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yakşalık 29 mm ağırlığı yakşalık 1-3 gr oldu. Rahminiz şu anda orta boy bir portakal veya bir tenis topu büyüklüğüne erişti. Şaşırtıcı bir şekilde bu kadar çok değişiklik olan bebeğin hareketlerini henüz hissedemiyorsunuz. Bazı anneler hafif hamilelik belirtileri yaşarlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 6 gr. - Yaklaşık boyu : 23 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.997
7.565
Pco varsa neden testte göstermiyor kanda da mı göstermiyor?
Kanda lh oranı artar. Yumurtalıklarda da inci diziler olur. Ya da belirtileri olur mesela tüylenme, kilo artışı, düzensiz adet gibi. Bende lh oranı iyi mesela, inci olarak görünüyor.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 242 gün geçti.

isimsizolsunnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2018
118
32
29
Merhabalar , rahim filmi çektiren var mı aranızda nasıl bir işlem devlettemi özelde mi yaptırdınız anestezili mi anestesiz mi çektirdiniz bilgi verebilir misiniz ?

nihalerdem

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2020
225
36
Bu nasıl mümkün olmuş biri bana açıklayabilir mi?

hayattanumutlu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
189
88
31

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :68 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

hayattanumutlu

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
189
88
31
Merhaba ben yaptırdım ıkı ay oldu hiç anlatılan gibi olmadı çok hafif ağrı oldu çabuk geçti.İstanbul’da görüntüleme merkezinde yaptırdım çok tatlı bir bayan dr du sigorta ile 450 ye yaptılar.Virüs nedeni ıle çoğu hastane yapmıyordu sadece Zeynep kamil de yapılıyordu oda sıra bulmak imkansızdı

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :68 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.