kizlarrrr cildircam !!

- Janna -

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Ekim 2011
9.305
4.821
26
Mrhba kzlar sze ihtycm var. Bn nisanlym ve nisanlim cok kiskanc asiri hmde. Hep bi istegi var bn yptkca daada bseler istio zatn bu kskncli knsnda ck sornlar yasdk ama ikmzde brbrmizi cok seviorz kopamiorz. Ck uzum sendr beraberiz. Smdi askerde ve suanda tutturmus hc bi erkekle tokalasmicakmsim akrblrmdaki erkklrrde dahil ya delircem ona laf anltmktan kafayi yicem istemiorum dio hc bi sekilde gulsersn sadece gecersin dio. Off napicam bn

Merhaba,
Kıskançlık sevgililer arasında güzel bir şeydir ama sizinki kıskançlığı geçmiş diyebilirim. Artık güvensizliğe doğru adım atmış sevgiliniz. Benimde bir erkek arkadaşım var 3 senedir birlikteyiz doğal olarak oda çok kıskanç. Örneğin benim erkeklerle konuşmamı istemez ama bende onun kızlarla konuşmasını istemem. Yani sizde onu böyle yasaklıyor musunuz benim merak ettiğim olay bu?
Ama akraba olayında gerçekten abartmış onu söyleyebilirim. Ona "tamam" diyip burda yakınmakla bir şey elde edemezsiniz malesef. Normal erkeklerle görüşmemenizi istemesi gayet doğal ama akrabalık ilişkilerinize karışması kabul edilemez. O konuda tavrınızı sert koymazsanız bu ilerde daha kötü sonuçlar doğurabilir..

davetsizkullanici

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
4.149
6.666
Mrhba kzlar sze ihtycm var. Bn nisanlym ve nisanlim cok kiskanc asiri hmde. Hep bi istegi var bn yptkca daada bseler istio zatn bu kskncli knsnda ck sornlar yasdk ama ikmzde brbrmizi cok seviorz kopamiorz. Ck uzum sendr beraberiz. Smdi askerde ve suanda tutturmus hc bi erkekle tokalasmicakmsim akrblrmdaki erkklrrde dahil ya delircem ona laf anltmktan kafayi yicem istemiorum dio hc bi sekilde gulsersn sadece gecersin dio. Off napicam bn

manyak mıdır nedir be ver yolu gitsin bütün ömür çekilir mi bu insan

alexandra917

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
784
129
30
Ünlü harflerin eksikliği bana henüz genç olduğunuzu düşündürdü. Eğer arada büyük bir sevgi bağı yoksa, uğraşmayın, karşınıza niceleri çıkacaktır, bu tip insanların oturmuş prensipleri olur ve onları değiştirmek neredeyse imkansız.

CakmaLaraCroft

Evimin Kalicesiyim
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
2.796
540
ksknclk hstlktir
hrsyin fazlsi zrardir

sanirim anlatabildim sizin dilinizle

Son düzenleme: