KIZLIK ZARI DİKİMİ

sen neden umursuyorsun böyle bir şeyi. o kan olsada olmasada senin değerinden bir şey götürmez. hiçbir şey ifade etmiyor o
Burda bi baslıkta okumustum bi kız psikologununda ona bunu yaptirmanın psikolojisine iyi geleceğini söylemisti ve o günden sonra bende hep yaptirmayi düşündüm

Öyle gözüküyor olabilir ama asla amacım kadınları asağılamak değil su hayatta yapacagım en son şeydir bu. kan gelince gecmiste hic bir sey yasamamıs olucam ve temiz olmus olucam diye düşündüm bu kadar hepsi bu. Ergenken kan gelmeyincede sunu düşündüm acaba cocukkende gelmedide ben bu yuzdenmi ne oldugunu hatırlamıyorum diye düşünüyorum kendi icimde kafamda neler yasadigimi bilemezsin bunları acıklayacak ve anlatacak kadar üzüldüm inanki ve öyle demek istemediğimi bu kadar acıklama yapip kimseye anlatmadigim seyi burdan anlatisimdan anla
Biriyle birlikte olunca kirlenmiyorsun. Bu sözde çoğu insanı üzer kaygini vs anliyorum tahmin edebiliyorum ama kirlenme ve temiz kavramını degismelisin bence. Diğer birsey de kızlık zarin mastürbasyonla bozulacak birşey değil kan gelmediyse. Gerçek bir ilişkide muhtemelen o kan gelecek çoğu insanda 2. 3. Belki 4. İlişkilerin de kan geliyor . Ha dediğin gibi esnekse kan gelmedi diye bu seni kirli yapmaz gidersiniz doktora oda zaten esnek olduğunun açıklamasını yapar.

Arkadaşlar ben daha once kimseyle birlikte olmadım sevgilimde öyle onunda ilki ben olucam ve ciddi düşünüyoruz ama benim kızlık zarım büyük ihtimal esnek ve ilk ilişkimizde kanamam olmayacağı kesin kimseyle birlikte olmadım ama ergenlikte kızlık zarının ne oldugunu bilmedigim zamanlar söylemeye çok utanıyorum ama kendimi tatmin etmeye calisirken denedim ve hic kan gelmemisti zaten öyle bir seyin oldugunuda kızlık zarıda ne bilmiyordum sonradan öğrendim sevgilimi bilemem ama herseyden once ben ilk olarak o kanı görmek istiyorum kendimi daha iyi hissedeceğim ona temiz oldugumu ispatlamis olacagım kimseyle bir sey yasamadım ve buna ragmen kanamam olmazsa sırf cahilligim yüzünden yıkılırım bu yüzden bende diktiricem benım merak ettigim sey su ben evliliği 2-3 sene sonra düşünüyorum sizce ne zaman diktirmeliyim şimideden diktirsem bir sey olur mu
Asla sevgilin için zarını diktirme zaten önce bir kontrolden geç ondan sonra esnekse düşün hayatının hatasını yapma canim erkler için birşey fark etmiyor ama senin için çok şey fark eder bir arkdas taviseysi tek doktora guveme para almak için esnek der ama esnek olmaz belki de tutmaz dikimi geçici ve kalıcı kızlık zarı var geçici kızlık zarı evliliğe bir hafta kala kalıcı tamamen seninle kalıyor

X