KIZLIK ZARI DİKİMİNDE GÜVENDİĞİM TEK ADRES DR. DERYA AYŞE KORKMAZ

cerenn90

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2016
2
0
34
Arkadaşlar öncelikle merhabalar sizlerle çok kısa bir süre önce deneyimlediğim bir olayı paylaşmak istiyorum. Konu kızlık zarının dikimi olunca ilk olarak buradaki yorumları okudum ve açıkcası çoğu yorum insanı gerçekten korkutuyor. Okudukça korktum ve az bir zaman değil tam 3 yıl kendi içimde yaşadım kimselere anlatamadım. Karşıma evlenme adayı olabilecek insanlar çıktı ama yaşadığım durumdan dolayı kabul edemedim ve sonrasında karar verdim ve kızlık zarı onarımı yapan doktorları araştırmaya başladım. Ankara dışında oturuyorum ve Ankara'da bir doktor tavsiye ettiler. Aradım uzun uzun konuştuk randevu aldım ancak yinede gitmeye korktum. Üstünden 3 ay geçti gene araştırdım ve bu sefer gitmeye karar verdim. Günü birlik gidicektim. Sabah saatlerinde Ankara'daydım. Muaynehaneyi buldum ve kapısına gittiğimde hem heyecanlı hemde endişeliydim. Kapıyı sekreter açtı gayet samimi bir şekilde içeriye buyur etti ve 10 dk sonra doktor hanım geldi tam bir hanımefendiydi. Müdehalem çok başarılı geçti. Çok korkarak gittiğim yerden çok memnun ayrıldım. Bu yazıyı sizde benim gibi korkmayın kafanıza takmayın diye yazdım. Bana güvenin Dr. Derya Ayşe Korkmaz bu konulda inanılmaz iyi ve çok yardımcı oluyor herkese tavsiye ederim. Zaten eşi Dr. Levent Korkmaz'da tıpkı onun gibi kadın doğumu ve kadın hastalıkları uzmanı ikiside işlerinde oldukça iyi. Her şey için teşekkürler...

X