Kızlık zarı

Semru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2022
11
2
37
Merhabalar size bir sorum vardı. Ben ergenlik döneminde bir hata yaptım yıllar önce yastıkla masturmasyon yaptım üzerimde hiç bir kıyafet yoktu kanama olmadı fakat vajinada kaşıntı yanma ve batma ve sızlama oldu ilaçla geçebildi. Moralim çok bozuk yıllardır böyle bir durumda bozulma ihtimali var mı bu şikayetim neden oldu yani afedersiniz ama utanıyorum yazmaya üzerimde hiç kıyafet yoktu yastık yumuşaktı ata biner vaziyette yapmıştım ayrıntılı yazıyorum yardımınıza ihtiyacım var herhangi sert cisim koymadım internetten araştırdığımda bazı hekimler baskıyla bozulabilir diyor yani vajinanın içine bir cisim giriş yapmadan bozulur mu doktora gitmeye çekiniyorum evliliği bu yüzden erteliyorum çevrem neden evlenmiyorsun diye baskı yapıyorlar lütfen tecrübesi olan bayanlardan yardım bekliyorum kafayı yemek üzereyim cevaplarsanız çok sevinirim

Teşekkür ederim gitmeye utanıyorum gidip doktora ne diyicem bilmiyorum masturmasyonu söyleyemem çevrenizde hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı bozulmadı diyelim acab vajinadaki şikayetlerim neden oldu kesin bozulmaz diyebilir miyiz diğer ablalarımdan da cevap bekliyorum teşekkürler ederim
Git özel bir klinikğe arkadaşım gitmişti. Açıp açıp bakmış yani bir şey yok. Onlar nelerle karşılaşıyorlar dert etme bu kadar. Kafan rahatlar en azından. Sigortaya da yansımıyor bu arada parayı verip gidiyorsun.

Koltuk kirlentlerine cıplak bölgenizi sürtmüyonuz demi😆 misafir gelmeye cekinir insan bende misafirlikte elimi kolumu koltuk yastıklarına cok yaslarım🤢

Özele gittim bugün bakmadı kliniğe gitmem gerekiyor.benim gibi böyle olup muayene olan arkadaşlar varsa yazabilirler mi
Ya bişey olmamıştır yastıgın danteli falan tahriş etmiştir. Ben esimle ilişkiye gridgmde bile kan falan gelmedi doktor esnek baya tam yırtılma olmamıs bile dedi zaten vajinusmus dolayısıyla surekli deneme yapıp beceremşyorduk tahris oluyordu en son tam birleşme oldu yine de kan kan gelmedi. Sürtubmeyle nasıl bozulsun kanasın . Birde mumkunse tam cıplak surtunmeyin iç çamasırı olsa daha iyi olur

Ya bişey olmamıştır yastıgın danteli falan tahriş etmiştir. Ben esimle ilişkiye gridgmde bile kan falan gelmedi doktor esnek baya tam yırtılma olmamıs bile dedi zaten vajinusmus dolayısıyla surekli deneme yapıp beceremşyorduk tahris oluyordu en son tam birleşme oldu yine de kan kan gelmedi. Sürtubmeyle nasıl bozulsun kanasın . Birde mumkunse tam cıplak surtunmeyin iç çamasırı olsa daha iyi olu

Olmamıştır dimi emin olabilirmiyim bende öyle düşünüyordum ama internetten araştırdığımda baskı ve sürtünmeyle bozulur demiş bi kısım doktorlar bu nedenle şüphelendim

Merhabalar size bir sorum vardı. Ben ergenlik döneminde bir hata yaptım yıllar önce yastıkla masturmasyon yaptım üzerimde hiç bir kıyafet yoktu kanama olmadı fakat vajinada kaşıntı yanma ve batma ve sızlama oldu ilaçla geçebildi. Moralim çok bozuk yıllardır böyle bir durumda bozulma ihtimali var mı bu şikayetim neden oldu yani afedersiniz ama utanıyorum yazmaya üzerimde hiç kıyafet yoktu yastık yumuşaktı ata biner vaziyette yapmıştım ayrıntılı yazıyorum yardımınıza ihtiyacım var herhangi sert cisim koymadım internetten araştırdığımda bazı hekimler baskıyla bozulabilir diyor yani vajinanın içine bir cisim giriş yapmadan bozulur mu doktora gitmeye çekiniyorum evliliği bu yüzden erteliyorum çevrem neden evlenmiyorsun diye baskı yapıyorlar lütfen tecrübesi olan bayanlardan yardım bekliyorum kafayı yemek üzereyim cevaplarsanız çok sevinirim
Hayır bu şekilde olmaz merak etmeyin

Teşekkür ederim gitmeye utanıyorum gidip doktora ne diyicem bilmiyorum masturmasyonu söyleyemem çevrenizde hiç böyle bir durumla karşılaştınız mı bozulmadı diyelim acab vajinadaki şikayetlerim neden oldu kesin bozulmaz diyebilir miyiz diğer ablalarımdan da cevap bekliyorum teşekkürler ederim
Kızlık zarı kontrolüne gidebilirsin

Tahriş olmuştur ben ilişki yaşamama rağmen bisiklete çarpmama rağmen birşey olmadı bundanmi olucak😂bizimkisi yelek galiba

X