Klomen kullanan kızlar bi yardımcı olur musunuz

Mabel0090

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
465
552
Bu ay klomen ve duphaston kullandım ama yumurta çatlatma iğnesi kullanmadım .. adetime 3 gün var ağrılarım da var ama gebelik testinde bariz çift çizgi görünüyor acaba kullandığım ilaçların etkisi mi kızlar ..ağrılarım olunca testi bilemedim güvenebilir miyim

Bu ay klomen ve duphaston kullandım ama yumurta çatlatma iğnesi kullanmadım .. adetime 3 gün var ağrılarım da var ama gebelik testinde bariz çift çizgi görünüyor acaba kullandığım ilaçların etkisi mi kızlar ..ağrılarım olunca testi bilemedim güvenebilir miyim
Canım sonucun ne oldu testlerinin fotoğrafı var mı

Klomene nasıl başladınız ne gibi şikayet üzerine verdi doktor bende gebelik istiyorum 10 aylık evliym 2 kimyasal gebeliğim var Rabbim bama da nasip etsin inşallah 🤲🏻

Çok şükür hamileyim rabbim herkese nasip etsin inşallah
Merhaba bende klomen kullandm adetin 5. Günü başladım 5 gün kullandm ayın 6 sına adet olmuştum doktorum 26 sinda progesteron testi yap sonucunu bildir demişti sende de böylemi oldu olduysa progesteron testin kaç çıktı 😊

Klomene nasıl başladınız ne gibi şikayet üzerine verdi doktor bende gebelik istiyorum 10 aylık evliym 2 kimyasal gebeliğim var Rabbim bama da nasip etsin inşallah 🤲🏻
2 yıldır çocuk istiyorduk akışına bıraktık olmadı hormon sorunlarım vardı şekeri fln bıraktım düzenli spor yaptım..artık aşılama diye düşünürken bu ay kafamızı rahat bıraktık açıkcası klomen ve duphaston diye ilaç kullandım ayrıca doktorla beraber ovulasyon. Testiyle takip ettim rabbim nasip etti ..isteyen herkese nasip olsun inşallah 💜 ovulasyon testiyle deneyin bence

Merhaba bende klomen kullandm adetin 5. Günü başladım 5 gün kullandm ayın 6 sına adet olmuştum doktorum 26 sinda progesteron testi yap sonucunu bildir demişti sende de böylemi oldu olduysa progesteron testin kaç çıktı 😊
Yok canım klomen duphaston ovulasyon testiyle nasip oldu .. prowomen diye içinde folik asit ve vitaminler bulunan bir toz ilaçta kullandım doktorum vermişti

X