KLOMEN KULLANIP TEK YUMURTAYLA HAMILE KALANLAR

Keşke düzelmiş olsaydı.. Spora falan başladım.. Diet yapiyorun birşekilde kendimi düzeltmeye çalışıyorum ..Çok fazla kilon yok ama ben birden kilo aldım onun etkisi oldu.. Doktora gidicem sadece biraz oğlumun okul masrafları kabarık olduğu için zaman geçsin istedim bu aralar..Bende kendimi oyalarım sporla falan ve sonunda hayal kırıklığına uğramaktan kaçıyorum bir nevi..Senin çocuğun oldu mu canım klomenle falan
Ha bu senin ikinci.. bende ilk sandım ondan beklemene şaşırmıştım. Benimde bir oğlum var şuan 8 aylık.

Kızlar bişe soracağım bugün doktora gittim adetimin 11.günündeyim adetimin 3.günü klomen vermişti günde 4 doz aldım bugün kontrole gittim yumurta oluşmuşmu diye 11 mm çok zayıf iki gün sonra gel inşallah büyür dedi ama olumsuz konuştu sanki. Böyle olupta yumurtası büyüyen var mı bu ay çok umutluydum 😕 yorumlarınızı bekliyorum pskolojim çok bozuldu

Kızlar bişe soracağım bugün doktora gittim adetimin 11.günündeyim adetimin 3.günü klomen vermişti günde 4 doz aldım bugün kontrole gittim yumurta oluşmuşmu diye 11 mm çok zayıf iki gün sonra gel inşallah büyür dedi ama olumsuz konuştu sanki. Böyle olupta yumurtası büyüyen var mı bu ay çok umutluydum 😕 yorumlarınızı bekliyorum pskolojim çok bozuldu
Ben ilaçtan sonra gittim doktor catlama kivaminda gelişmiş yumurtan yok ama 1 hafta sonra gel tekrar olmazsa başka ilaç denderiz dedi.. Gittim yumurtla 19olmus çok iyi dedi doktor ilişki önerdi ama olmadi malesef bebk..Hayirlisi .Moralini bozma birden büyüyor yumurta . BENDE ÖYLE OLDU

Merhaba Arkaaslar, bende araniza yeni katildim. Pcosum ve ilacsiy adet olamiyorum. Doktorum Klomen verdi ve adetin 3.günü günde 4 kere kullan dedi bende kullandim ve ilac biteli 4 gün oldu sali günü takip icin kontrole gidecegim.
Ilacin yan etkisimi yoksa yoksa pskolojikmen mi olarak mi bilmiyorum kasiklarimda batmalar var. Yumurta olusuyor olabilir mi? Bu konuda pek bi bilgim yok. Catlama yumurtlama zamanindan önce mi oluyor sonrami ? Doktor takip icin Adetimin 12.gününde cagirdi cok gec degil mi takip icin anlamadim. Lütfen yardim :KK43: :KK43:
Benide adetin 15. Günü çağırdı canım pzts gidicem bakalım vardır herhalde bir bildiği 🤷🏻‍♀️

X