Klomen kullanıyorum göğsüm çok acıyor normal mi

Çok kararsızım ya
Adetin geçsin yap silik çıkınca bu seferde. İnsan panık yapar kimyasal mi diye felan ,aklında soru işareti kalmaması için adetin bi kaç gün geçmesini bekle ..daha net olur tabiki senin kararın ben sadece fikrimi söyledim canım

Adetin geçsin yap silik çıkınca bu seferde. İnsan panık yapar kimyasal mi diye felan ,aklında soru işareti kalmaması için adetin bi kaç gün geçmesini bekle ..daha net olur tabiki senin kararın ben sadece fikrimi söyledim canım
İki gün daha bekleyelim ya evet geçen ay çift gördüm sonra kanda çıkmadı çok üzüldüm

İki gün daha bekleyelim ya evet geçen ay çift gördüm sonra kanda çıkmadı çok üzüldüm
Hadi ya banada oldu en pahalisindan almiştim gecen sene kimyasal oldu klomenden sonra test ettim silik pozitif sonrada yoğun adet oldum hakkımızda hayırlısı olsun 2 gün sonra haber et merak ettim bende corona oldum adetim geçikti 4 cü gecikme günü test ettim negatif. Ama gögüslerimin ucu affedersin dehşet acıyor 🥹 çok umutluydum yumurtlama günleri değerlendirmiştim

Ayy canım aynı günlerde aynı tedaviye başlamışız benimde yarın adet olmam gerekiyor ama dünden beri göğüslerim felaket ağrıyor sen ne durumdasın test yaptinmi

X