Klomen ve Ovülasyon Testiim

pelinnazS

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2020
13
5
31
Hanımlar doktorumla Hormonlarımı düzene Koyduk Bu ay 5 gün klomen kullandim ve ovulasyon testi ile evde takip etmeye basladim sizce çatlamışmıdır yoksa takip etmeye devam etmelimiyim sagdaki sayılar adet başlangıcından itibaren kacinci gun oldugu kalpli isaretleylediklerimde iliski oldu eger yumurtam çayladiysa olma ihtimali varmı lütfen yardımcı olun ?

Eklentiler

• 0846F84F-FC24-4856-BDA4-E2AD7EAE4113.jpeg
    0846F84F-FC24-4856-BDA4-E2AD7EAE4113.jpeg
    234,6 KB · Görüntüleme: 44
Hanımlar doktorumla Hormonlarımı düzene Koyduk Bu ay 5 gün klomen kullandim ve ovulasyon testi ile evde takip etmeye basladim sizce çatlamışmıdır yoksa takip etmeye devam etmelimiyim sagdaki sayılar adet başlangıcından itibaren kacinci gun oldugu kalpli isaretleylediklerimde iliski oldu eger yumurtam çayladiysa olma ihtimali varmı lütfen yardımcı olun ?
İdrarı fazlamı damlatıyorsunuz? Çizgiler dağılmış. Yumurtlama henüz olmamış gibi gözüküyor umarım devam etmişsinizdir

Malesef test yapmaya devam etmedim ama iliski oldu 3 kere daha 2 gun arayla .. 20. Gunde aşırı kasık bel ve sırt ağrısı vardı ilk defa cok fazla o yuzden yumurtlama oldugunu düşündüm

X