Klomenin diger aya yansıması yumurtalar yardımcı olun lütfen

ugurbocegi72

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
184
189
28
Merhabalar bilgisi veya tecrübesi olanlar yazarsa cok mutlu olurum kızlar gecen ay klomen kulandım gebelik olusmadı bu ay tekrar doktora gitiim adetin 5. Günü birde ne gorduk 22,24 ,16 ve 34 mm büyüklügünde 4 yumurta yani klomen kulanmı ters tepmis sanırım bende birdahaki aya etki etmis sanırım doktor ilac falan kulanmayacaz gün asırı degelendir dedi . Tabi boyutlarından otürü ben bu aydan umutlu degilim dünde kendi dokturum dısında devlet hastanesinde sıra bulmusken gideyim dedim adetin 12. Günü tabi doktor malesef cok ilgisizdi sadece catlayıp catlamadıgını merak ediyorum diye gitmistim üsten kontrol etti . Bisey soylemedi catlamısta demedi catlamamısta ama büyü yumurtaları muhakak gorurdü catlamamısta olsa hic bir bilgi soylemedi. Minik folikoler var gibi bisey soyledi onuda kontrolden sonra ben ısrarla sorunca bunu soyledi benim kafam cok karıstı catlamamıs olsa büyük yumurtaları gorurdu yada kiste donusmüsse bunu gorebilirmiydi o zaman yardımcı olursanız cok mutlu olurum birde 4 yumurta olunca aynı andamı catlıyorlar yoksa sırasıylamı ovalasyon testi bikac gün cok koyuydu ama 10. Gün siliklesmisti. Ben ondan catlayabilecegini düsünüyorum

X