Kocam denilen adamın yaptıklarından

Sizin eşiniz şiddet uygulamıyor bildiğim kadarıyla yapmasın inşaAllah 🙏ama bana çok enteresan geliyor siz onu kızdırdıgınızda nasıl tepki veriyor
Cok üzüldüm bu yoruma o kadar normallestirilmis ki demek ki ailende de bunu gördün gelin gittiğin evde de
Bende evliyim her çift gibi bizimde tartışmalarımiz olur ama bana asla vurmaz,vuramaz.
Bilmiyorum nasil bi çözüm yolu bulursun şu kanalı atsana bahsettigin takip edeyim ama bu şekilde zor biraz kazanç sağlaman yinede takip edeyim pasta diyordun o konuda kendini geliştir iyice kazancına göz koyarlar mi o evde
Umarim hem cocuklarin hem senin için mutlu,huzurlu günler çabucak gelir

Cok üzüldüm bu yoruma o kadar normallestirilmis ki demek ki ailende de bunu gördün gelin gittiğin evde de
Bende evliyim her çift gibi bizimde tartışmalarımiz olur ama bana asla vurmaz,vuramaz.
Bilmiyorum nasil bi çözüm yolu bulursun şu kanalı atsana bahsettigin takip edeyim ama bu şekilde zor biraz kazanç sağlaman yinede takip edeyim pasta diyordun o konuda kendini geliştir iyice kazancına göz koyarlar mi o evde
Umarim hem cocuklarin hem senin için mutlu,huzurlu günler çabucak gelir
Çok teşekkür ederim ne kadar da güzel bir yorum Allah gönlünüzce versin 🤲🏻Kocam denilen adam kafede çalışıyor bana diyor ki baklava yap ben senin için satarım ben de heveslendim ☺️Ama bununla birlikte o videoyu oraya da koymak istiyorum monopod aldım Türkçesini bilmiyorum hani telefonu ona koyarlar çekirler ya ondan Bahsediyorum.da onu kvnin yanında nasıl ortaya çıkarayım bilemiyorum

Koy kız...Biz de alırız....Eltiyle dovüşmesen iyi kızsın aslında, konularını okuya okuya tanıdik az buçuk seni, kıyamiyoruz artık haline...Kızsak da için temiz, senin iyiliğine kızıyoruz...Eltiye sarma yeter...
Benim elimde değil o.onu görünce kendimi kötü hissediyorum nefesim sanki daralıyor bu yüzden nefret duyguları baş kaldırıyor

Çok teşekkür ederim ne kadar da güzel bir yorum Allah gönlünüzce versin 🤲🏻Kocam denilen adam kafede çalışıyor bana diyor ki baklava yap ben senin için satarım ben de heveslendim ☺️Ama bununla birlikte o videoyu oraya da koymak istiyorum monopod aldım Türkçesini bilmiyorum hani telefonu ona koyarlar çekirler ya ondan Bahsediyorum.da onu kvnin yanında nasıl ortaya çıkarayım bilemiyorum
Erine danissan men video cekip atacam, ne der,?

Bunlar hardan gelip ? uzak rayondan biyerden ?
Söylüyorum işte 25 yıldır burdalar ama genlerde varda ne yapsınlar.babası onuböyle yapmış gözü önünde annesini defalarca dövmüş çocukları dövmüş birazda çapkınlığı var.rusdan bir kızı da var.bence Azerilerin çoğu öyle “biz erkeğiz”derler kadını hor görürler

Geçmiş olsun fiziki şiddet varsa ki var olduğu görülüyor şikayette bulunun. Sürekli ayrıl barış takılırsanız daha çok ezer sizi.

X