Kocama aşığım ama orgazm olamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kimimbilmem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
8
9
25 yaşındayım 2 aylık evliyim, eşimle güzel giden bir evliliğimiz var birbirimize uyumluyuz ve aşığız. Ben ilk mastürbasyonumu 22 yaşında falan yapmışımdır herhalde cinsel içerikli video izleyerek o şekilde boşalabiliyorum. Yani klitoral orgazm olabiliyorum ama sadece ben yaparsam :KK43:

Evlendikten sonra aktif cinsel hayatım oldu ve her ne kadar onu arzulasam da çok ıslansam da zevk alsam da boşalamıyorum. Ne sürtünerek ne vajinal olarak. Ondan hiç eliyle yapmasını isteyemedim çünkü boşalamazsam diye çok korkuyorum. O kendisi eliyle yaptığında biraz yükseliyorum ama yok ya hızı ya şiddeti bana uymuyor o yüzden hadi yap öğren şunu diyemiyorum korkumdan :KK43: Ayrıca bende ters rahim var üstteki pozisyonlar ve doggy dehşet acıtıyor onun da ilgisi var mı bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl orgazm olabilirim? Bana oral yapıyor mesela hoşuma gidiyor ama devamı gelmiyor yok yok..

Bence ne istediğinizi açıkça söylemek eşinizi uyaracaktir, erkeklerin hoşuna gidiyor bu anlamasını beklemeyin tam olarak açıkça ifade edin.

İlişki sırasında orgazm çoğunlukla kadının üstte olduğu pozisyonda ileri geri hareketle oluyor ve onu da siz yapamiyormuşsunuz. Bence önce ağrılarınızın sebebine ve tedavisine yoğunlaşın. İşi tamamen erkeğe bırakıp orgazm olmak çok zor. Sonuçta ne kadar uğraşsa da hangi pozisyonda ne şiddetle ve ne kadar süreyle ne yapması gerektiğini ayarlayabilmesi çok güç. Üstte olabilseniz mutlaka orgazm olursunuz.

Bence ne istediğinizi açıkça söylemek eşinizi uyaracaktir, erkeklerin hoşuna gidiyor bu anlamasını beklemeyin tam olarak açıkça ifade edin.
Söylememe gerek kalmıyor ki beni tahrik edebilecek her şeyi yapıyor ve zaten hoşuma da gidiyor ama devamı gelmiyor. Boşaldım mı boşalacak mıyım diye odaklı gidiyorum sanırım onun da etkisi büyük. Bir kere olacağımı anladım bunu fark ettikten sonra kaçtı ve neyin beni etkilediğini de bulamadım djdjfn

İlişki sırasında orgazm çoğunlukla kadının üstte olduğu pozisyonda ileri geri hareketle oluyor ve onu da siz yapamiyormuşsunuz. Bence önce ağrılarınızın sebebine ve tedavisine yoğunlaşın. İşi tamamen erkeğe bırakıp orgazm olmak çok zor. Sonuçta ne kadar uğraşsa da hangi pozisyonda ne şiddetle ve ne kadar süreyle ne yapması gerektiğini ayarlayabilmesi çok güç. Üstte olabilseniz mutlaka orgazm olursunuz.
teşekkür ederim mantıklı geldi evet, parmakla yapmasını istemememin de sebebi bu tam o dengeyi bulamaması. Başka herhangi bir tavsiyeniz var mı? Ben çoğu hareketten zaten hoşlanıyorum ve o da zaten yapıyor o yüzden erkeğe ne istediğinizi anlatın yorumları bende bir şey uyandırmıyor anlatabildim mi ne demek istediğimi

Eğer evliliğiniz ilişkinizin iyi olması güzel geçmesini istiyorsan çekinmeden eşinle bu konuyu konuşup nasıl mutlu olmak istiyorsan karşılıklı konuşup uygulayacağınız sonucta karşında eşin var cekinecek utanılacak durum yok rahat olman gerekiyor

Eğer evliliğiniz ilişkinizin iyi olması güzel geçmesini istiyorsan çekinmeden eşinle bu konuyu konuşup nasıl mutlu olmak istiyorsan karşılıklı konuşup uygulayacağınız sonucta karşında eşin var cekinecek utanılacak durum yok rahat olman gerekiyor
Orda problem yok, sadece ne yapmam nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum. İstediğim şeyi bilmiyorum ki ondan talep edeyim. O sebeple tavsiye istedim

Eliyle klitorisi sizin istediginiz ritmik hareketlerle uyarsın mesela.O arada öpüşün ,göğüslerle de ilgilenebilir.Bu bende işe yarayan bi yöntem.Vajinal orgazm da ,yukarda dedikleri gibi üstteyken olabiliyor kadin kendi hızını ayarladıginda .

Sizin adınıza çok sevindim. Ne yaptınız da hallettiniz, sizin aklınıza mı geldi, birilerinden bir şeyler mi öğrendiniz? Cevap verirseniz sevinirim. 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X