Komşu whatsap grubu sorunu

Saçma belki ama komşularla araya biraz mesafe koymaya karar verdim daha önce de meraklı komşumla ilgili konu açmıştım. Ben çokta keyif almadığım saçma bulduğum ve beni niye dahil ettiklerini de anlamadığım bir grubun içindeyim. Ve çıkamıyorum yani nasıl çıksam beceremedim 🙈 sitede ne oluyor ne bitiyor istemesemde buradan öğreniyorum.(akşam karşı apartmana ambulans gelmiş 1. Katın kocasının beli tutulmuş bize neysee) bu ve daha saçma sapan bir dolu şey dönüyor grupta.
Benim yanımda yada grubtan herkesle ilgili dedikodu yapılıyor ben olmadığım zaman da benim ki yapılır düşüncesindeyim hatta kulağıma geliyor. Modumu düşüren şeylerden uzaklaşma kararı aldım en çok düşürün insanlarda var bu grupta pat diye çıkamadım takılıyorum sessize alıp. Nasıl bahane bulsam da çıksam?
Bizimde apartman gurubumuz var üstelik ben kurdum ama bizde dedikodu yok şükür aparma da herkes bir birini tanır gidip gelme pek yok ben üst komşumla samimiyim pandemidwn dolayı bahçede görüşüyoruz güzel havalarda ev alma komşu al ata sözünü hatırlatırım komşusuz olmazki tabi herzaman mesafe olmalı vıcık ilişkileri asla sevmem sizin gurup değişikmiş böyle gurupdan sorgusus sualsiz ayrılırım kimseyede açıklama yapmam gerekmez

Bizimde vardı ben çıktım çok saçma şeyler dönüyor 🤷‍♀️Kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin canım öyle istedi de geç 🤦‍♀️

Sessize al bakma da
Boşver çıkma hem böylece ordan dedikodunu yapamazlar sende gruptasın diye 😅

X