Komşum sürekli sık boğaz ediyor

Her zaman derim patavatsızlık bazen iyidir :) Ben de her zaman işe yarar. Özellikle bu tip insanlar üzerinde uyguladığım olmuş ve kesin sonuç vermiştir :) Bişey mi istedi,evde yok. Yine mi iistedi,ee yine yok. Gelmek mi istedi,açıklama yapmadan müsait değilim. Soğuk tonda konuşmalar ve kısa cevaplar... Eşşek değilse anlar yani.
Mesela kaç gündür cewap vermiyorum sürekli ben bişey mı yaptım.iste ben sana çok değer veriyorum.bilmem ne.baska komşumuz hakkında sürekli konuşuyor kızın buna yazdıklarını ekran resmi atıyor.ona yapan banada yapar daha beni yeni tanıyor çünkü.Yuz bulamayınca benden hemen o.kizla beni evine çağırıyor.

Sınırlarınıza dikkat etmiyorsa karşınızdaki siz sınır koymalısınız. Eğer iletişiminizin devam etmesini istediğiniz biri değilse net bir şekilde kendinizi çekin derim. Ama iletişim olsun ama sınırlarıma dikkat etsin diyorsanız uzaklaşın biraz müsait olmayın her istediğinde zamanla uxaklaşacaktır oda

Mesela kaç gündür cewap vermiyorum sürekli ben bişey mı yaptım.iste ben sana çok değer veriyorum.bilmem ne.baska komşumuz hakkında sürekli konuşuyor kızın buna yazdıklarını ekran resmi atıyor.ona yapan banada yapar daha beni yeni tanıyor çünkü.Yuz bulamayınca benden hemen o.kizla beni evine çağırıyor.
Size değer verdiğini söylediğinde sadece teşekkür edin. Dedikodu yaptığında ise hiç cevap vermeyip,tamamen yorumsuz kalın. Emin olun vazgeçecek bir süre sonra…

Merhaba kızlar.Yeni tasindigim sehirde hiç arkadaşım yoktu.genelde soğuk biriyim.Hemen arkadaşlık kuramam.bi kaç ay sonra karşı komşumla tanıştık.surekli mesaaj atmaya başladı tanıştığımız İlk günden başka birinin dedikodusunu yapmaya başladı.Nedense İlk başlarda arkadaşlık ettim hemen on yargı yapmak istemedim.Surekli gelmeye gitmeye başladı.hergun bişey istemeye mercimek un pirinç domates süt ne gelirse aklınıza.daha şimdiye kadar sadece bir limon istemisligim var.ekmege Kadar istemeye başladı.durumu da kötü değil sürekli pahalı güzellik merkezlerinde çıkmaz yani.en son halillarini benim Makinamda yıkamak istedi.ben ne diyecegimi bilemedim bı bahaneyle reddettim.surekli ortak şunu bunu yapalım mı ama tüm malzemeler benden ve benim ewimde yapılıyor bu ortak oluyor.kendimi aptal gibi hissettim.Vermek bişey değil ama aptal hissetmek çık kötü.Sizce nasıl yol izleyip uzaklastirayim kendimden.
Buna benzer olaylar yaşadığım birkaç komşum oldu, zamanla mesafe koyarak uzaklaştım..küsmeden, iletişimimi sınırladım..çok rahat ettim..bi tanesi hala sınırlarını zorlamaya ve beni kullanmaya çalışıyor ama akıllandım artık..
Siz de küsmeden, aranıza mesafe koyun, resmi davranın..

Bu komşu arsız bi tip belli hem seni kullanıyor hemde dedikodu yaparak senide ortak ediyo mesafe koymak kapıyı açmamak en iyisi. bakkala markete gittim vs uydurcaksın açmayacaksın o kapıyı yoksa dahaçok yapışır böyleleri. ilerde daha büyük dertler açar belli

Bu komşu arsız bi tip belli hem seni kullanıyor hemde dedikodu yaparak senide ortak ediyo mesafe koymak kapıyı açmamak en iyisi. bakkala markete gittim vs uydurcaksın açmayacaksın o kapıyı yoksa dahaçok yapışır böyleleri. ilerde daha büyük dertler açar belli
Başkasının olumsuz şeylerini anlatma bana boşver dedim en son enerjim düşüyor dedim.sonra hemen konu değiştirip farklı şeyler söyledi.simdide nabzimi ölçüyor.hakkinda konuştuğu kişiyle beni kahveye falan çağırıyor.isim var dediğimde de bu problem mi var uzun uzun mesajlar atmaya başlıyor.

Merhaba kızlar.Yeni tasindigim sehirde hiç arkadaşım yoktu.genelde soğuk biriyim.Hemen arkadaşlık kuramam.bi kaç ay sonra karşı komşumla tanıştık.surekli mesaaj atmaya başladı tanıştığımız İlk günden başka birinin dedikodusunu yapmaya başladı.Nedense İlk başlarda arkadaşlık ettim hemen on yargı yapmak istemedim.Surekli gelmeye gitmeye başladı.hergun bişey istemeye mercimek un pirinç domates süt ne gelirse aklınıza.daha şimdiye kadar sadece bir limon istemisligim var.ekmege Kadar istemeye başladı.durumu da kötü değil sürekli pahalı güzellik merkezlerinde çıkmaz yani.en son halillarini benim Makinamda yıkamak istedi.ben ne diyecegimi bilemedim bı bahaneyle reddettim.surekli ortak şunu bunu yapalım mı ama tüm malzemeler benden ve benim ewimde yapılıyor bu ortak oluyor.kendimi aptal gibi hissettim.Vermek bişey değil ama aptal hissetmek çık kötü.Sizce nasıl yol izleyip uzaklastirayim kendimden.
Sürekli reddedin, yok deyin, mesajlarına cevap vermeyin. İşim var deyin, müsait değilim deyin. Maksimum 1-2 hafta sürer. Belli ki açıkça konuşamıyorsunuz, bunlar dışında yapacak bir şey yok.

X