Konya beyşehir düğün salonu acil yardımmm

elmayanak93

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2013
149
11
Arkadaşlar, beyşehir üzümlü kasabasında düğün düşünüyorduk ama malesef koskoca üzümlüde bir tane düğün salonu varmış ve oda doluymuş, ya beyşehir yada seydişehir de düğün salonu arıyorum, fiyatı biraz uygun olursa çok iyi olacak, kendim tekirdağ da oturuyorum, akrabalarım evet var ama kimse kendi işi gibi özenle bakmıyor, lütfen orada yaşayan varsa yardımlarını esirgemesin sizden cevap bekliyorum... :26:

tatlım ben de seydişehire geln gtcim...biz kızılay düğün salonunu tuuttuk her şey dahil 5000 tl.seydişehrde pek güzel salon yokk en güzeli bu dediler bizede=(((

tatlım ben de seydişehire geln gtcim...biz kızılay düğün salonunu tuuttuk her şey dahil 5000 tl.seydişehrde pek güzel salon yokk en güzeli bu dediler bizede=(((

Canım bizde beyşehirde bulamadık, Seydi şehirde kızılay düğün salonu teras katı tuttuk, senin hangi tarihte düğünün :)

Kızlar ben Konya'da yaşıyorum nişanlım Beyşehirli Beyşehir'de olacak düğünüm Çevik Düğün Salonunu öneriyor sorduklarım ben hiç bilmiyorum sitesini inceledim hoşuma gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…