Kopma Noktası

feelfree

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2014
152
78
Herkese selamlar arkadaşlar,

Nadir de olsa foruma girip açılan konuları okuyorum. Tabiri kolay ama bence yapılması bir hayli zor olan ilişkiyi bitirmek nasıl oluyor sizlerde? Çünkü açılan konularda sık sık yazılı direkt bitirirdim, asla aramazdım gibi. Nasıl yapabiliyorsunuz bunu?

Zira ben fazlasıyla sabırlı kalıyorum. Mesela ilişkide zaman geçip ilgisiz davranınca düzeleceğini umuyorum. Kendimi kötü hissediyorum. Yalnız kalmaktan korkuyorum. Bazen diyorum yazmayayım sonra yine yazıyorum. Gerçekten bitirmek istediğimden bile değilim. Kafam çok karışık.

Ama nasıl bitirmeli? Nasıl o noktaya ulaşabiliyorsunuz?

Evet, bahsettiğim kişi ilgisiz; beni sevdiğini sanmıyorum. :KK43:

Ben zamane ilişkilerinde kısa veya uzun süre ayrı kalındığında sadık olunacağına inanmıyorum. Bu yüzden de barışmak için yazan taraf olmayın ben olmam yani. İnsanlar yeri geliyor eşlerinden emin olamıyor. Kaldı ki sevgililikte ayrı kaldığınızda aldatma illaki olur bence. Belki de ben güvensiz bir insanım bilmiyorum.
Bir de insanlar asla değişmezler. Büyük bir yanlış yaptı diyelim sonra özür dilese bile onu tekrar yapmayacağını bilemezsiniz. Bu yüzden aynı kişiye dönüp dolaşıp tekrar şans vermek anlamsız bence.

Kendinizi kaldırdığımız için ilişkiyi bitiremiyorsunuz karşı taraf sizin zaafınızı biliyor ve bunu kullanıyor !!!

X