Mutfak Dekorasyonu Korkmaz Stema Tencere Seti mi Yoksa Perla Tencere Seti Mi?

lilyase

Zambaklarda çiçek açar..
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2021
94
50
Merhaba hanımlar çeyiz için korkmazın tencere setini almak istiyorum ama modelde kararsız kaldım Steama çok hoşuma gidiyor ama Perla da sanki daha kullanışlı gibi aranızda bu iki modelden birini kullanıp deneyimlerini aktaracak birileri var ise memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :KK54:

Eklentiler

• 783BBE7F-4C48-49D3-98E0-3E3D144DD57A.png
    783BBE7F-4C48-49D3-98E0-3E3D144DD57A.png
    223,8 KB · Görüntüleme: 690
  • C83BBE20-87D8-437C-A806-E31574073C4D.png
    C83BBE20-87D8-437C-A806-E31574073C4D.png
    183,2 KB · Görüntüleme: 618
Soldaki düz olan daha kullanışlı olacaktır. Sağdakinin tabandan kenarlara çıkan ovallik hoş değil. Hem o kısımda yanma dibi tutma olabiliyor.

Bende emsan in 3lu takımı var bu kulp lar çok ısınıyor bir kaç kez kullandım kaldırdım 😐

Merhaba hanımlar çeyiz için korkmazın tencere setini almak istiyorum ama modelde kararsız kaldım Steama çok hoşuma gidiyor ama Perla da sanki daha kullanışlı gibi aranızda bu iki modelden birini kullanıp deneyimlerini aktaracak birileri var ise memnun olurum. Şimdiden teşekkürler :KK54:
Bence çelik alma
İki yıldır evliyim evimde çelik var
Atcam

Sağdaki derim çünkü tabanda ki iki katmanlı yer tencerenin ısısını koruyor yemeklerin eşit bir şekilde ısınmasını sağlıyor diğerinde yok o yüzden yanma veya dip tutma olayı çok olacaktır her zaman çelik tencereler de iki katmanlı taban daha kullanışlıdır ısı yönünden çok rahat edersiniz

Sağdaki derim çünkü tabanda ki iki katmanlı yer tencerenin ısısını koruyor yemeklerin eşit bir şekilde ısınmasını sağlıyor diğerinde yok o yüzden yanma veya dip tutma olayı çok olacaktır her zaman çelik tencereler de iki katmanlı taban daha kullanışlıdır ısı yönünden çok rahat edersiniz
Steamayı kastediyorsunuz sanırım
evet taban kalınlığı benimde aklımda 😊

X