korunmasız ilişki sonrası kanama

kadinlarmatinesi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
545
785
merhabalar, 1 yıllık evliyim ve artık bebek planı yapmaya başladık, korunmuyoruz (öncesinde de geri çekilme ile yapıyorduk zaten). sorunum şu ki, 5-6 kez denedik ve hepsinde de ilişki sonrası kanamam oldu, hafif hafif 2-3 gün sürdü. sperm alerjisi vs değil sanırım onda kanama olmuyormuş çünkü. böyle birşey yaşayan var mı acaba? bu arada doktora gittim hiçbir şey yok dedi, muayene ve testler normal. (1 sene boyunca olanlardan tek farkı içime boş*****, kanama olması için bir sebep yok başka.)

iliski sonrasi kanama rahim agzi yarasinda oluyor genelde spekulumla vajinayi acinca goruyorlar . bir smear testi yaptirin tekrar muayene olun derim bazen atlayabiliyor dr lar.

dr yarayi yakti ama sonradan gittigim baska dr yakilmamasi hic dogum yapmayanarda dondudurulmasinin daha digru oldugunu soyledi. islem yaptiracak olursaniz aklinizda olsun dondurun. fitille gecmemisti benimki buyuk bir yaraydi

yokhayir ben gormedim dr muayene de bizim gormemiz mumkun mu ki 🙄 sadece kokulu akintim ve pembemsi kan geliyordu iliski sonrasi o nedenle korkup gitmistim 4 5 yil oluyor ama bu dedigim
peki öncesinde olmayıp tam içe boş****** başladığı zamanda olması, denk mi geldi? ben yara değil de bu sebepten dolayı herhalde demiştim. doktor da alttan muayene edip bişey yok diyince

peki öncesinde olmayıp tam içe boş****** başladığı zamanda olması, denk mi geldi? ben yara değil de bu sebepten dolayı herhalde demiştim. doktor da alttan muayene edip bişey yok diyince
bosalma ile kan gelmesinin bilemedim ama ilgisi yok bence tesaduf denk gelmis olabilir bekki tara yokenfeksiyon vardir yada hic bisi yoktur bi tahris vs durumu da olabilir.

X