Koyacak başlığım bile yok...

Neden çağırıyor ki eşiniz, arada soğuk rüzgarlar esiyorsa kendisi gitsin görsün. Hatta annesinin kız kardeşine gittiğini duyunca, ben de bir uğrayayım desin, davet etmesine gerek yok ki.
Erkeklerin işi de zor, arada denge kuramıyorlar.

Davet etmese kesin davet bile etmedi olur.
Zaten karısı yüzümüze bakmıyor o da ona ses çıkarmıyor diye yüklenirler.
Davet etmesine bir sey demiyorum.
Benim ailem nasil ki geliyor o da kendi ailesini evinde görmek ister elbette.
Benim için onları ağırlamak cok gergin ve yorucu geçen bir gün demek ama bencillik etmemek adına anlamaya çalışıyorum. Keske karşı taraf da biraz gayret etse benim için değil kendi oğlu için. Hani gelmek zorunda değiller, istenmedikleri yere gelmemeleri doğru karar da, beni karıştırmadan sitem etmeden sen gel başka sefere gibi gecistirebilirlerdi.

Benim ailem nasil ki geliyor o da kendi ailesini evinde görmek ister elbette.
Benim için onları ağırlamak cok gergin ve yorucu geçen bir gün demek ama bencillik etmemek adına anlamaya çalışıyorum. Keske karşı taraf da biraz gayret etse benim için değil kendi oğlu için. Hani gelmek zorunda değiller, istenmedikleri yere gelmemeleri doğru karar da, beni karıştırmadan sitem etmeden sen gel başka sefere gibi gecistirebilirlerdi.
Zaten o incelikte insanlar olsa hiçbir sorun yaşamazdınız.

Bir kere ben yavrumun acisina dusmusken naz niyaz eden kv kapimdan gecmeyiversin.
Ama gozlemledigim ve tecrube ettigim bir sey bu, bu tarz kvler gelinden once lohusa oluyorlar.

Keske esiniz de dimdirekt sizinle birlikte tepki koysaydi cunku o haldeyken aranip sorulmayi siz de bekleyebilirdiniz, beklemediniz.
Bir de ustune her seye ragmen aramissiniz, eyvallah, sag olsun, yeterli, demeyi bilmeyen nankorluge katlanamiyorum.
Ki bunlarin mantigi "cocugum gelinle bas edemiyo naapsin" oluyor zaten.

Ortalama zekaya sahip bir erkek kendini arada birakmamayi ogrenmis olmali bunca senelik de evli.
Ortalama zekaya sahip bir kaynana gorumce, kaprislerinin en cok ogluna abisine zarar verecegini bilebilmeli azicik izan biliyor olsalar.

Yazik. Ne yapiyorlarsa kendilerine yapiyorlar. Yazik.

Inan bunlarda da hep oğlumun evi abimin evi kafası vardı. Bugünkü onurlu tepkileri gözlerimi yaşarttı valla.
Anneme diyorum sonunda normal bir davranışlarını gördüm.

Evet o samimiyetsizliği yapıyor, yapmamı bekliyorlar. Yapan olunca o yapıyor da senin domuz karın niye yapmiyora geliyor olay.

Ben cenaze, ameliyat gibi durumlarda bile aramıyorum 3 senedir.
Taştım çünkü Mune abla.
Eşim şu kadarını bile yapmıyorsun ya yıldım pozu kesiyor. Ama bu noktaya nasıl geldim hiç üzerinde duran yok.

Yani ben kafamda hepsini öldürüp gömmüşken düşünmelerinin manası da yok. Tek isteğim benim gibi yapsınlar.

Hangi birini anlatsam inanın burdan köye yol olur..

Kp aklınıza gelebilecek her şeye burnunu sokma hakkını kendinde gören bir hadsizdir. Bana nisanliyken eltinin gelinliğini giyeceksin dedi. Ne münasebet diye cok pis çıkıştım kendisine daha önce her şeyine he demisler. O ilk karşı karşıya gelisimiz ordan takik bana. Onun bu terbiyesizliğine de ne kızı, ne kv, ne eşim sen hayırdır saçmalama demedi, üstüne cevap vermene gerek yok he he de kendi bildiğini yap dediler.
Tarzları bu yani. Bir kere kişiliklerimiz cok zıt.

Sonra eşimin bana verdiği bir sözü tutmaması üzerine eşimle tartışırken görümcem araya girip abisini savunurken bana terbiyesizlik etti.

Kaynım, eltim çıkarcı, politik insanlar hep.

Küçük küçük haksızlıklar çok yaşadım. Kimse evet nomu haklı demedi.

Sonra eşimle tatile gittik kpe sormadık diye bizi lanetledi evime gelmesinler, aramayacaklar seni diye kv ye yasaklar koydu ve annemi arayarak ona saygısızlık etti kp. Gelin yetistirememis gibi laflarla annemi incitti. Kp i orada bitirdim.

Son noktayı ise kv koydu. Erken doğum yaptım kizim kuvozde. Gorumcem evlenme derdine düştü kp itliği ona da yapıyor tabi damadı istemiyor. O sırada kv ile gorumce evi terkedip kp den gizli nisan nikah olayları yaptilar. O curcunada benim kız hastaneden çıktı kucağımda 1750 gr bebekle bir kere aradım teselli ettim kv yi takma kafana hayirli olsun dedim. 10 gun sonraki Düğünden sonra bir daha aramamisim hayirli olsun için diye nazlandi eşime şikayet etti. Kandilde 2 kez aradım açmadı ve dönmedi. Üstüne anneler gününde hediye gönderdim. Beni aramak yerine eşimi arayip teşekkür etti. Tamam dedim senin de üstünü çizerim. Yaklaşık 3 sene oldu bitti benim için o da. Şimdi kandil kutlaması beklemiş İngiltere Kraliçesi..

Oyle iste valla anlatmaya utanıyorum bu rezilleri.. :/

keske karşı taraf da biraz gayret etse benim için değil kendi oğlu için. Hani gelmek zorunda değiller, istenmedikleri yere gelmemeleri doğru karar da, beni karıştırmadan sitem etmeden sen gel başka sefere gibi gecistirebilirlerdi.
Konu bana yakın olduğu için çok yazdım.
1-Gayret edecek insan erken doğum yaptığında yanmis gibi kızına koca işine girismezdi. Gelir çocuğuna bakardı.
2-Senin de hataların var. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ablan olarak söylüyorum. Bu bir kısır döngü. Burdan da sen cikabilirsin.
3- Ben yıllarca bir küs, bir görüşmek istiyorlar, bayramda bari arasan sapkinligindan 6-7 ay önce kurtuldum.
4- Sana terbiyesizlik yapan evinden girmemeli, sen kabul etmeyeceksin ne münasebet. Yok oğlunun eviymis, yok kocanız kırılırmis. Siz bir tavır koymuşsunuz onu da yarım koymuşsunuz. Kocanız istediği vakit gitsin görsün. Onların amacı sürekli yeni gundemlerle ortalığı karıştırıp iş çıkarmak. Aynı bir küs bir barışık sapkın düzenlerini devam ettirmek.
5-Eşiniz size acıdı mi onlar yaparken? Siz hala yok keşke öyle yapsalar, eşim de haklı bir yandan tavrinizdasiniz. Siz ben tavır koyayım ama eşim de üzülmesin, kvde susun diyorsunuz. Zaten susacak olsalar önceden o tavrı gostermezlerdi.
Çok yazdım ama bende aynılarını yaşadım. Fazla empati yaptım sizinle.

O kadar doğru ki şu laf biz biz yapmayinca ayıp oluyor eşimin klasik lafidir ayıp olur he bana hiç ayıp olmuyor zaten dedim bir kere artık uğraşmıyorum ben bıraktım seneler oldu bide savunması eşimin onlar cahiller ee bende cahilim o zaman insanı çileden çıkarıyorlar valla şimdi ki aklım o zaman o olsaydı git onlardan yana ol beni de rahat bırak derdim salak gibi herşeye ağladım bosverin yorum yapmayin gen gelir gelmeyen kendi bilir ama asla.taviz vermeyin

Konu bana yakın olduğu için çok yazdım.
1-Gayret edecek insan erken doğum yaptığında yanmis gibi kızına koca işine girismezdi. Gelir çocuğuna bakardı.
2-Senin de hataların var. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama ablan olarak söylüyorum. Bu bir kısır döngü. Burdan da sen cikabilirsin.
3- Ben yıllarca bir küs, bir görüşmek istiyorlar, bayramda bari arasan sapkinligindan 6-7 ay önce kurtuldum.
4- Sana terbiyesizlik yapan evinden girmemeli, sen kabul etmeyeceksin ne münasebet. Yok oğlunun eviymis, yok kocanız kırılırmis. Siz bir tavır koymuşsunuz onu da yarım koymuşsunuz. Kocanız istediği vakit gitsin görsün. Onların amacı sürekli yeni gundemlerle ortalığı karıştırıp iş çıkarmak. Aynı bir küs bir barışık sapkın düzenlerini devam ettirmek.
5-Eşiniz size acıdı mi onlar yaparken? Siz hala yok keşke öyle yapsalar, eşim de haklı bir yandan tavrinizdasiniz. Siz ben tavır koyayım ama eşim de üzülmesin, kvde susun diyorsunuz. Zaten susacak olsalar önceden o tavrı gostermezlerdi.
Çok yazdım ama bende aynılarını yaşadım. Fazla empati yaptım sizinle.

İnsanlıktan nasibini almamış insanlar olduğunu bilip bir parça insanlık beklemek benimki.
Daha ne bekliyorsam yine onların oğlu için.
İçimdeki merhamet duygusu iste yakamı bıraksa..

Eşimin ailesi ile başından beri iyi bir ilişki kuramadım. Kişiliğime ters bencil, yüzsüz insanlar.. En son birike birike doldum taştım ve konuşmuyorum.
Erken doğum yaptım, yavrumla ölümden döndük. O halimde bile bana nazlanan, bencillikten ölen kayinvalideme karşı bir parça olan iyi niyetimi de kendisi öldürdü. Attığım adımı görmezden gelerek bu küslüğü isteyen yine oydu.

Neyse çok uzatmayayım.
Hayattayken gömdüm onlari. Bayram, kandil aramam. Selam dahi göndermem. Eşimle konuşur gelcez derlerdi hazırlığımı yapar , soframi kurar, mesafemi korur, genelde mutfakta iş yaparak vakit doldururdum. Gelmesinler demedim hakkım yok biliyorum. Sırıtmadım, sicak davranmadim doğru. İçimden gelmeyen hiç bir şeyi yapmam.
Misafirdir der ikramda kusur etmem hepsi bu. - bence çok bile ben onlardan o özeni bile görmedim.-

Bunların tarzi bu, istedikleri zaman istedikleri gibi tavır yapacaklar haklı haksız düşünmeden, istedikleri zaman da bir sey olmamış gibi davranacaklar ve aynı şekilde karşılık görecekler.
Göremedikleri için bana pek uyuzlar..
Onlar gibi yüzsüzlük edemiyorum çünkü.

Eşim annesini epeydir göremiyor. Kp yasak koyduğu için. Gizli tel görüşmesi yapıyorlar. Annesi buraya gelmiş abileriyle görümcemi ziyarete. Eşim de gelin birlikte yaşadığım yeri görün dedi davet etti. Önce tamam dediler. Hep böyle olurdu aslında.
Bugün niyeyse vazgeçtik gelmiyoruz demisler. Eşime baskı yapınca söyledi. Görümcem hanim demis ki benim için telde konuşuyorsunuz mübarek kandil anneme bir hosgeldin demek yok kandil kutlamak yok nereye gelcez. Sen gelir annemi görürsün demiş.
Benim eşim de tamam demiş.
Bana diyor ki " Kimseyle uğraşamam ben gelmezse gelmesinler bıktım. Kendim bir gün gider görürüm annemi. "

O bıktım bana da aslında. Seni eğemiyorum, ailemi seçemiyorum bıktım..

Tek cevabım oldu. Manalı bir güldüm.
İnsanlar çok biliyor. İstedikleri zaman istediklerini yapıp istedikleri zaman bir sey olmamış gibi muamele görecekler.
Cok güzel!

Gelmesinler meraklıları değilim.
Garip bir rahatlama bile geldi.
Ama insan evladını haksız yere bu kadar hirpalamamali yaa..
Zaten 3 kardeşler eşim hep üvey evlat muamelesi görüyor. En yanında olunmayan, en yalnız bırakılan..

Annem de diyor ki ee şimdi ayıp olmadı mi?

Ayıplar, günahlar hep bana.
Yaa ben sessiz sessiz onlari öldürdum yaşayıp gidiyorum. Onlar da beni öldürsün, ne bu beklentiler hala?
Çok iyi yapmışsınız 👌🏻

İnsanlıktan nasibini almamış insanlar olduğunu bilip bir parça insanlık beklemek benimki.
İşte aynı merhamet duygusuyla yıllarca o döngüde kaldım.Aman eşim üzülüyor. Ya benim uzulduklerim??? Eşiniz annesini arayıp "Sen ne hakla lohusa kadını uzersin? Ara özür dile dedi mi? ", kardeşini arayıp"annemi doldurma, evliliğimden uzak dur" dedi mi? Demedi sümsük gibi keşke iyi olsanız dedi. İyi değiliz işte bunun sebebi de biz değiliz. Türkiye'de kv terörü o kadar baskinki biz kendi kisiligimizi azıcık ezdirmesek sorun oluyor. Defalarca karından mi korkuyorsun diye doldurdular. Onlar merhamet gösterdi mi size prematüre bebeginizle, acıdı mi? Eşiniz hayırdır ya dedi mi?

O kadar doğru ki şu laf biz biz yapmayinca ayıp oluyor eşimin klasik lafidir ayıp olur he bana hiç ayıp olmuyor zaten dedim bir kere artık uğraşmıyorum ben bıraktım seneler oldu bide savunması eşimin onlar cahiller ee bende cahilim o zaman insanı çileden çıkarıyorlar valla şimdi ki aklım o zaman o olsaydı git onlardan yana ol beni de rahat bırak derdim salak gibi herşeye ağladım bosverin yorum yapmayin gen gelir gelmeyen kendi bilir ama asla.taviz vermeyin
Ben de yıllarca üzüldüm. Ben ne yaptım, bana bunları nasıl yaparlar diye. Dışarıya da belli edemedim. Gururuma dokundu. Konum olarak kimse inanmazdi yaşadıklarıma. En büyük sorun da yapıp yapıp biz ne yaptık ki, o bizi zaten istemiyor tavriydi. Ama görüşelim, barışalım deyip görüştüğümüzde bırakın özüru aynı tavrı, aynı kötülükleri devam ettirdiler. Benim de şimdiki aklım olsa ogulcuklarini da, kendilerini de bırakırdım. O tarz insanlar sadece vakit kaybı.

Çünkü herkes ister evine ailesi gelsin iki tatlı kelam ile çay, çorba içsin.
Senede iki yaşansın o şen ortam. Eşim de huzursuz olmasın, severek karsilasin.
Ama ne yazık ki öyle ailesi yok.
Her şeye göz yumacak karısı da yok.
Zor tabi ki..
Ama onu zorda bırakan benmişim gibi görünüyor her şeye rağmen. Sinir olduğum kısım o.
Sen pizza degilsin herkesi mutlu edemezsin. Kendini mutlu et bence 😅 kurtuldun bos yere hizmet etmekten misafir agirlamaktan. Gelenek gorenek buyuklere saygi sevgi cartcurt senelerdir mutsuz nesiller bosa yasanan hayatlar… bence sizin disinizdaki iliskiler mutsuzluklar icin can sikmayin. Birakin baskalari uzulsunler.

Bencede hepsi özgürce trip atıp, uzakta yayılabilirler.

Bu tip adamlar seni savunmak şöyle dursun, ezdirebilse mutlu olur. Anamın neşesi yerinde diye. Kendini savunmak zorundasın tabiki.

Inan bunlarda da hep oğlumun evi abimin evi kafası vardı. Bugünkü onurlu tepkileri gözlerimi yaşarttı valla.
Anneme diyorum sonunda normal bir davranışlarını gördüm.

Evet o samimiyetsizliği yapıyor, yapmamı bekliyorlar. Yapan olunca o yapıyor da senin domuz karın niye yapmiyora geliyor olay.

Ben cenaze, ameliyat gibi durumlarda bile aramıyorum 3 senedir.
Taştım çünkü Mune abla.
Eşim şu kadarını bile yapmıyorsun ya yıldım pozu kesiyor. Ama bu noktaya nasıl geldim hiç üzerinde duran yok.

Yani ben kafamda hepsini öldürüp gömmüşken düşünmelerinin manası da yok. Tek isteğim benim gibi yapsınlar.

Hangi birini anlatsam inanın burdan köye yol olur..

Kp aklınıza gelebilecek her şeye burnunu sokma hakkını kendinde gören bir hadsizdir. Bana nisanliyken eltinin gelinliğini giyeceksin dedi. Ne münasebet diye cok pis çıkıştım kendisine daha önce her şeyine he demisler. O ilk karşı karşıya gelisimiz ordan takik bana. Onun bu terbiyesizliğine de ne kızı, ne kv, ne eşim sen hayırdır saçmalama demedi, üstüne cevap vermene gerek yok he he de kendi bildiğini yap dediler.
Tarzları bu yani. Bir kere kişiliklerimiz cok zıt.

Sonra eşimin bana verdiği bir sözü tutmaması üzerine eşimle tartışırken görümcem araya girip abisini savunurken bana terbiyesizlik etti.

Kaynım, eltim çıkarcı, politik insanlar hep.

Küçük küçük haksızlıklar çok yaşadım. Kimse evet nomu haklı demedi.

Sonra eşimle tatile gittik kpe sormadık diye bizi lanetledi evime gelmesinler, aramayacaklar seni diye kv ye yasaklar koydu ve annemi arayarak ona saygısızlık etti kp. Gelin yetistirememis gibi laflarla annemi incitti. Kp i orada bitirdim.

Son noktayı ise kv koydu. Erken doğum yaptım kizim kuvozde. Gorumcem evlenme derdine düştü kp itliği ona da yapıyor tabi damadı istemiyor. O sırada kv ile gorumce evi terkedip kp den gizli nisan nikah olayları yaptilar. O curcunada benim kız hastaneden çıktı kucağımda 1750 gr bebekle bir kere aradım teselli ettim kv yi takma kafana hayirli olsun dedim. 10 gun sonraki Düğünden sonra bir daha aramamisim hayirli olsun için diye nazlandi eşime şikayet etti. Kandilde 2 kez aradım açmadı ve dönmedi. Üstüne anneler gününde hediye gönderdim. Beni aramak yerine eşimi arayip teşekkür etti. Tamam dedim senin de üstünü çizerim. Yaklaşık 3 sene oldu bitti benim için o da. Şimdi kandil kutlaması beklemiş İngiltere Kraliçesi..

Oyle iste valla anlatmaya utanıyorum bu rezilleri.. :/
Ben çıldırdım burda ya 😡 ben de yeni doğum yaptığım zaman kızım kuvoze girdi solunum sıkıntı sebebiyle, doğumdan bir gün sonra annemle hastanede tüm kızım kuvozde,biz tabi perisaniz, benim kaynım ve eşim ortak iş yapiyor,eltim ve kaynım ailesiyle piknik planı yapmışlar, eşimi iş yerine birakip pikniğe gideceklermis, eşimi aradim evden birşeyler getirecekti,çıktın mı diye bana böyle böyle dedi, şimdi gelmezsen bir daha bizi görmeye de gelme dedim sonra eşim hiç işe gitmeden yanima geldi , hayır hastaneye acil gittik eksikler var, annem beni bırakıp birşey almaya çıkamıyor ki bilmiyor da etrafı..insanlar bir geçmiş olsuna gelmeyi geçtim,eşine ihtiyacı vardır bu adamın bebeği eşi hastanede demiyor,sorsan çok iyiler onlar,bak yine sinirlendim ama orda güzel bir detay vardı ki benim kp sağ olsun çok iyidir, ona da söylemişler pikniğe gidecegiz diye ben gelmem kızım gelmeden( torunu için) demiş

Eşimin ailesi ile başından beri iyi bir ilişki kuramadım. Kişiliğime ters bencil, yüzsüz insanlar.. En son birike birike doldum taştım ve konuşmuyorum.
Erken doğum yaptım, yavrumla ölümden döndük. O halimde bile bana nazlanan, bencillikten ölen kayinvalideme karşı bir parça olan iyi niyetimi de kendisi öldürdü. Attığım adımı görmezden gelerek bu küslüğü isteyen yine oydu.

Neyse çok uzatmayayım.
Hayattayken gömdüm onlari. Bayram, kandil aramam. Selam dahi göndermem. Eşimle konuşur gelcez derlerdi hazırlığımı yapar , soframi kurar, mesafemi korur, genelde mutfakta iş yaparak vakit doldururdum. Gelmesinler demedim hakkım yok biliyorum. Sırıtmadım, sicak davranmadim doğru. İçimden gelmeyen hiç bir şeyi yapmam.
Misafirdir der ikramda kusur etmem hepsi bu. - bence çok bile ben onlardan o özeni bile görmedim.-

Bunların tarzi bu, istedikleri zaman istedikleri gibi tavır yapacaklar haklı haksız düşünmeden, istedikleri zaman da bir sey olmamış gibi davranacaklar ve aynı şekilde karşılık görecekler.

Eşim annesini epeydir göremiyor. Kp yasak koyduğu için. Gizli tel görüşmesi yapıyorlar. Annesi buraya gelmiş abileriyle görümcemi ziyarete. Eşim de gelin birlikte yaşadığım yeri görün dedi davet etti. Önce tamam dediler. Hep böyle olurdu aslında.
Bugün niyeyse vazgeçtik gelmiyoruz demisler. Eşime baskı yapınca söyledi. Görümcem hanim demis ki benim için telde konuşuyorsunuz mübarek kandil anneme bir hosgeldin demek yok kandil kutlamak yok nereye gelcez. Sen gelir annemi görürsün demiş.
Bana diyor ki " Kimseyle uğraşamam ben gelmezse gelmesinler bıktım. Kendim bir gün gider görürüm annemi. "

İnsanlar çok biliyor. İstedikleri zaman istediklerini yapıp istedikleri zaman bir sey olmamış gibi muamele görecekler.
Cok güzel!

Zaten 3 kardeşler eşim hep üvey evlat muamelesi görüyor. En yanında olunmayan, en yalnız bırakılan..

Yaa ben sessiz sessiz onlari öldürdum yaşayıp gidiyorum. Onlar da beni öldürsün, ne bu beklentiler hala?
Benim kaynananda cingenlik yapıyor şimdi.Yok evime gelme bende gelmicem.Dugune kinaya gelmicem diyor.Esim ben masraf yapıyorum diyor.Annesi söyleniyor.Akrabalarina beni kotulemis.Gurbete geleceksin cehenneme ceviricem hayatini dedi.Gecen kandilde arayım dedim eşimin hatrina.Bir iki gün sonra aradım açmadı eşimde bana baskı yapıyor ailemle görüş diye.

Benim kaynananda cingenlik yapıyor şimdi.Yok evime gelme bende gelmicem.Dugune kinaya gelmicem diyor.Esim ben masraf yapıyorum diyor.Annesi söyleniyor.Akrabalarina beni kotulemis.Gurbete geleceksin cehenneme ceviricem hayatini dedi.Gecen kandilde arayım dedim eşimin hatrina.Bir iki gün sonra aradım açmadı eşimde bana baskı yapıyor ailemle görüş diye.
Eşim derken? Düğün kına derken?

Bence bu evlilik olmadı ise kesinlikle vazgeçin.

Ana-oğul harcarlar sizi.

Neyse çok uzatmayayım.

Cok güzel!

Ay valla isabet olmuş gelmemeleri.
Daha önceki kandilde iki defa aradınız ve açmayıp dönmediyse bunu hatırlatın eşinize. Erkekler, biz alttan aldıkça tepemize binmek istiyorlar. Bakın bizim bir problemimiz yok, kandilde vs aramam. Bayramda arayıp konuşuruz sadece (ziyaret etmiyorsak) siz “aaa olur mu öyle şey, gelsinler, bekliyoruz” deseydiniz iyice tepenize bineceklerdi. Şimdi bence yem atmışlar siz de yutmamışsınız pek iyi olmuş 👏

Ne kadar benim kayın aile gibi bi aile aaa aynılarını yaşayan başka biri varmış hem de bu forumda...
Elinizden geleni fazla fazla yapmış insanlığınızı göstermişsiniz, bundan sonra hassas düşünmeyin, yaralanmayın.
Gereksiz (hak etmedikleri) merhamet maraz doğuruyor bazi bünyelerde, alışkın degiller, pişkinlik olarak yan etkide bulunuyor.

Ben sizin yorumlarinizi cok begenirim, sizi severim. Böyle sıkıntılar yaşamış olmanıza üzüldüm. Ama önemli olan ders çıkarmamız. :KK200:
Böyle bırakın ilişkiyi, bu seviyede mesafede dursun.
O kendi ailesine ağzını açamayan eş kişilerine de akıl, izan, basiret, cesaret diliyorum benimkine dilediğim gibi.

X